24.07.2022, g. 01:00
Mecz towarzyski
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
25dn.20godz.36min.
12.45 X3.25 22.85 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Villarreal też powalczy o Halilovicia

Villarreal też powalczy o Halilovicia

Villarreal to kolejny zespół, który przyłączył się do walki o Alena Halilovicia. FC Barcelona już zdecydowała, że pomocnik musi znaleźć sobie inny klub. 

Alen Halilović w obecnym sezonie jest wypożyczony do Sportingu Gijón. FC Barcelona podjęła decyzję, że chce sprzedać pomocnika z zapewnieniem sobie opcji pierwokupu, aby w przyszłości sprowadzić go z powrotem na Camp Nou.

Valencia rozpoczęła rozmowy z FC Barceloną kilka tygodni temu i negocjacje między klubami są zaawansowane, ale teraz do walki włączył się takżę Villarreal i wydaje się, że zawodnik woli tę opcję. W każdym przypadku, będzie to zależeć od szczegółów kontraktów pomiędzy zainteresowanymi stronami.

Barça kupiła Halilovicia za 2,2 miliona euro, chociaż ze zmiennymi ta kwota może wynieść nawet 10. Katalończycy chcą przy jego sprzedaży odzyskać te pieniądze. Valencia jest w stanie sprostać takim wymaganiom finansowym i zapewnić Chorwatowi 5-letni kontrakt. FC Barcelona mogłaby odkupić pomocnika za 14 milionów euro.

Villarreal, który zapewne straci na rzecz FC Barcelony Denisa Suáreza, również prowadził rozmowy z agentem Chorwata, a także z przedstawicielami katalońskiego klubu.

Teraz wszystko zależy od tego, jaką decyzję podejmie sam Alen. Wszystko jednak sugeruje, że zawodnik pozostanie w La Liga.

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.