17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.12godz.39min.
12.80 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wypowiedzi zawodników po meczu

Wypowiedzi zawodników po meczu

Trzech piłkarzy FC Barcelony, Gerard Piqué, Luis Suárez oraz Claudio Bravo, wypowiedzieli się tuż po spotkaniu ligowym ze Sportingiem Gijón. 

Luis Suárez ma za sobą wspaniały tydzień, gdzie podczas dwóch spotkań zdobył aż osiem bramek! Dzięki temu jest na czele klasyfikacji Pichichi z 34 golami.

„Każda z bramek w tych dwóch ostatnich spotkaniach zaskoczyła mnie”, powiedział Urugwajczyk i dodał: „Jestem szczęśliwy, że mogę pomóc zespołowi”.

„Nie miałem żadnej obsesji na punkcie strzelenia bramki”, stwierdził napastnik i przypomniał, że wie jakie są intencje całego zespołu: „Najważniejsze, abyśmy wygrali La Liga”.

Pomimo bardzo wysokiego wyniku, Suárez przyznał, że to było trudne spotkanie: „Nie graliśmy w swoim rytmie i brakowało nam szybkości” i dodał: „Mieliśmy czas na przemyślenia w przerwie, bo nie graliśmy dobrze”.

Na koniec Urugwajczyk wypowiedział się na temat wkładu Leo Messiego do gry drużyny: „On jest tym, który steruje zespołem. Kiedy on gra dobrze, zespół jest mu wdzięczny”.

„Wyciągnęliśmy wnioski na temat naszych błędów, które popełnialiśmy i nadal kontrolujemy nasz los w tych rozgrywkach”, zakończył.

Gerard Piqué

„Dla Barçy jest czymś trudnym wygrana, kiedy gra się źle, a my właśnie tak graliśmy w pierwszej połowie”.

„W drugiej połowie zaczęliśmy grać naszą piłkę i byliśmy w stanie spowodować, że oni cofnęli się. Potem przyszły bramki”.

„Jesteśmy Barçą i wiemy, że mamy niepowtarzalną okazję, aby wygrać ligę. Jeśli zdobędziemy wszystkie dziewięć punktów, które pozostały do zdobycia, będziemy mistrzami”.

„Neymar jest bardzo ważną postacią zespołu i musimy go wspierać. On dał nam bardzo wiele do tej pory”.

„Decyzje sędziego nie miały wpływu na wynik spotkania”.

Claudio Bravo

„Kontrolowaliśmy grę znacznie lepiej w drugiej połowie niż pierwszej, ponieważ byliśmy bardziej intensywni”.

„Kiedy zespół nie rezygnuje ze zdobywania goli, to stajemy się coraz bardziej zrelaksowani, ponieważ wiemy, że mamy bardzo duży potencjał w ataku”.

„Musimy wyjść w następnych spotkaniach i grać naszą piłkę. W ten sposób jesteśmy w stanie zdobyć komplet 9 punktów”.

„Musimy zachować spokój i wierzyć w siebie. Wiemy, że będzie to trudne zadanie, bo wszyscy o coś gramy, ale obecnie jesteśmy więcej niż dobrzy”.

Źródło: FCBarcelona.catKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2016/04/wypowiedzi-zawodnikow-po-meczu-2/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.