04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.23godz.56min.
12.75 X3.80 22.38 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wypowiedzi zawodników po zwycięstwie

Wypowiedzi zawodników po zwycięstwie

Marc Bartra, strzelec siódmej bramki w meczu przeciwko Deportivo, wypowiedział się na temat bardzo dobrego spotkania na Riazor.

FC Barcelona rozbiła w środę na Riazor zespół gospodarzy, mecz zakończył się wynikiem 8:0, cztery bramki zdobył zawodnik meczu – Luis Suárez, a Marc Bartra, który zaliczył występ od pierwszych minut spotkania, zdobył swoją drugą bramkę w sezonie.

Luis Suárez

„Mieliśmy jasny cel – wygrać. I jesteśmy więcej niż szczęśliwi z powodu sposobu w jaki to osiągnęliśmy. Trenowaliśmy, aby osiągnąć nasze cele i w meczu pokazaliśmy, że jesteśmy zjednoczeni jako drużyna”.

„Nie jest łatwo wygrywać wszystkie mecze. Najważniejszą rzeczą jest, że nasz los jest w naszych rękach i jestem pewny, że jeśli dalej będziemy tak pracować to osiągniemy sukcesy”.

Marc Bartra

„Ostatnie kilka miesięcy było dla mnie trudnym okresem, dlatego jestem bardzo szczęśliwy, że dostałem szansę. Musieliśmy to wygrać. Nie tylko ze względu na trzy punkty, ale żeby podbudować nasze morale. Sprawiedliwości stało się zadość”.

„Najlepszą wiadomością było, że każdy z naszej trójki napastników ponownie trafił. Wysłaliśmy wiadomość. Wiemy jednak, że mecze jeszcze nas czekają i będą równie istotne”.

Źródło: FCBarcelona.com

mainXX:/2016/04/wypowiedzi-zawodnikow-po-zwyciestwie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.