17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.23godz.54min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Adriano może odejść do Lazio Rzym

Adriano może odejść do Lazio Rzym

FC Barcelona otwiera drzwi przed Adriano, który już teraz otrzymuje wiele ofert transferowych. Najciekawszą z nich jest ta z Lazio Rzym. 

Włoski klub jest skłonny zapłacić za Adriano i zaoferować mu kontrakt na cztery lata, który pozwoliłby mu zakończyć karierę na najwyższym poziomie. Brazylijczyk spotkał się z przedstawicielami rzymskiego klubu i czeka, aby negocjować ostateczne warunki jego odejścia.

Adriano miał opuścić Camp Nou już poprzedniego lata, ale FC Barcelona chciała go zatrzymać, aby móc konkurować na wszystkich frontach. W rzeczywistości, Luis Enrique praktycznie nie korzystał z jego usług i obrońca znajdzie się teraz na liście tych zawodników, którzy pożegnają się z katalońskim klubem.

W umowie Adriano jest klauzula, która spowodowała, że jego kontrakt automatycznie przedłużył się o jeden rok, ale wszyscy wiedzą, że dla niego najlepszą opcją będzie odejście.

Wszystko wskazuje na to, że przyszłość Adriano jest w Serie A. Zainteresowanie Brazylijczykiem wykazywała także AS Roma, ale to Lazio zaproponowało najlepsze warunki.

Źródło: Sport.esKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2016/05/adriano-moze-odejsc-do-lazio-rzym/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.