Adriano może odejść do Lazio Rzym

Adriano może odejść do Lazio Rzym

FC Barcelona otwiera drzwi przed Adriano, który już teraz otrzymuje wiele ofert transferowych. Najciekawszą z nich jest ta z Lazio Rzym. 

Włoski klub jest skłonny zapłacić za Adriano i zaoferować mu kontrakt na cztery lata, który pozwoliłby mu zakończyć karierę na najwyższym poziomie. Brazylijczyk spotkał się z przedstawicielami rzymskiego klubu i czeka, aby negocjować ostateczne warunki jego odejścia.

Adriano miał opuścić Camp Nou już poprzedniego lata, ale FC Barcelona chciała go zatrzymać, aby móc konkurować na wszystkich frontach. W rzeczywistości, Luis Enrique praktycznie nie korzystał z jego usług i obrońca znajdzie się teraz na liście tych zawodników, którzy pożegnają się z katalońskim klubem.

W umowie Adriano jest klauzula, która spowodowała, że jego kontrakt automatycznie przedłużył się o jeden rok, ale wszyscy wiedzą, że dla niego najlepszą opcją będzie odejście.

Wszystko wskazuje na to, że przyszłość Adriano jest w Serie A. Zainteresowanie Brazylijczykiem wykazywała także AS Roma, ale to Lazio zaproponowało najlepsze warunki.

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB