21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.38min.
11.80 X3.80 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Alba: Jako Culé wiecie, czego chciałbym dziś na Bernabéu

Alba: Jako Culé wiecie, czego chciałbym dziś na Bernabéu

Jordi Alba uczestniczył w środę w imprezie promocyjnej dla marki Adidas. Przy tej okazji wypowiedział się na temat bieżących tematów.

„Jako Culé wiecie, czego chciałbym dziś na Bernabéu. Niewiele jednak obchodzi mnie to, co robią inni, jeśli my wygramy tytuły. Chciałbym zdobyć trzy trofea. Wiem, że to bardzo trudne, ale jestem zadowolony z pracy naszego zespołu. Nie zawsze można wszystko wygrać. Trzeba patrzeć na to, co dokonaliśmy i to, co jeszcze możemy zrobić. Zdobycie dwóch tytułów byłoby niesamowite”, powiedział Alba.

„Mieliśmy dobrą przewagę w lidze, ale nikt nie mówił, że jest ona już wygrana. Teraz jednak wciąż zależymy tylko od siebie i nie możemy nikogo zawieść”, przyznał obrońca.

„Teraz zapominamy o derbach z zeszłego roku. Podejdziemy do tego spotkania z taką samą intensywnością, jak zawsze. Mecze z Espanyolem i Granadą będą jak dwa finały”, powiedział zawodnik.

„Espanyol jest trudnym przeciwnikiem. Oni potrzebują punktów, więc będzie to intensywne spotkanie. Będą chcieli wygrać, ale my mamy ten sam cel. Gramy u siebie i z tą myślą podejdziemy do tego spotkania”, stwierdził Alba.

„Podejdziemy do tego spotkania z takim samym pragnieniem jak zawsze – pragnieniem zwycięstwa. To są derby. Jeśli chcemy wygrać ligę musimy się pokazać z lepszej strony od przeciwnika. Musimy zagrać dobrze zarówno w defensywie jak i ofensywie”, dodał obrońca.

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2016/05/alba-jako-cule-wiecie-czego-chcialbym-dzis-na-bernabeu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.