Barça i Qatar na kolejne cztery lata

Barça i Qatar na kolejne cztery lata

FC Barcelona wciąż ciężko pracuje nad zamknięciem sprawy sponsora na koszulkę, ponieważ obecny kontrakt z Qatar Airways wygasa 30 czerwca. 

FC Barcelona otworzyła drzwi firmie lotniczej, a także dwóm innym korporacjom – z Azji i Ameryki. W poniedziałek drużyna i reprezentacja klubu udadzą się do Kataru, aby rozegrać spotkanie towarzyskie w ramach umowy z Qatar Airways. W tym czasie mają się także odbyć spotkania i negocjacje z emirem Tamim bin Hamad Al Thanim.

Celem liderów FC Barcelony jest osiągnięcie porozumienia z Qatar Airways na kolejne cztery lata. Jak dowiedzieli się dziennikarze Mundo Deportivo, klub nie wyklucza możliwości poszukiwania sponsora w trakcie sezonu lub pozostawienie koszulek pustych przez jeden rok. Katalończykom zależy na umowie długoterminowej, dlatego odrzucili propozycję rocznej współpracy.

FC Barcelona chce zamknąć sprawę możliwie jak najszybciej. Jeśli negocjacje z Qatar Airways pójdą po ich myśli, to wszystko wskazuje na to, że transakcja zostanie zamknięta na cztery lata. Inne korporacje oferują współpracę na 3 lub 5 lat.

Źródło: MundoDeportivo.com

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB