09.10.2022, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Celta Vigo
Do meczu pozostało:
1dn.15godz.7min.
1 X 2 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barça i Qatar na kolejne cztery lata

Barça i Qatar na kolejne cztery lata

FC Barcelona wciąż ciężko pracuje nad zamknięciem sprawy sponsora na koszulkę, ponieważ obecny kontrakt z Qatar Airways wygasa 30 czerwca. 

FC Barcelona otworzyła drzwi firmie lotniczej, a także dwóm innym korporacjom – z Azji i Ameryki. W poniedziałek drużyna i reprezentacja klubu udadzą się do Kataru, aby rozegrać spotkanie towarzyskie w ramach umowy z Qatar Airways. W tym czasie mają się także odbyć spotkania i negocjacje z emirem Tamim bin Hamad Al Thanim.

Celem liderów FC Barcelony jest osiągnięcie porozumienia z Qatar Airways na kolejne cztery lata. Jak dowiedzieli się dziennikarze Mundo Deportivo, klub nie wyklucza możliwości poszukiwania sponsora w trakcie sezonu lub pozostawienie koszulek pustych przez jeden rok. Katalończykom zależy na umowie długoterminowej, dlatego odrzucili propozycję rocznej współpracy.

FC Barcelona chce zamknąć sprawę możliwie jak najszybciej. Jeśli negocjacje z Qatar Airways pójdą po ich myśli, to wszystko wskazuje na to, że transakcja zostanie zamknięta na cztery lata. Inne korporacje oferują współpracę na 3 lub 5 lat.

Źródło: MundoDeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Celta Vigo

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

09/10/2022 / 21:00

FC Barcelona - Inter Mediolan

Liga Mistrzów

12/10/2022 / 21:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.