03.03.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Athletic Bilbao vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.21godz.12min.
12.62 X3.50 22.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Cadena SER: Barça i Valencia doszły do porozumienia w sprawie Halilovicia

Cadena SER: Barça i Valencia doszły do porozumienia w sprawie Halilovicia

Według informacji podanych w programie „La Graderia” w Cadena SER, FC Barcelona i Valencia doszły do porozumienia w sprawie transferu Alena Halilovicia.

Koszt operacji miałby wynieść 5 milionów euro, a Barça miałaby zachować sobie prawo wykupu piłkarza w ciągu pierwszych trzech sezonów – za 10 milionów po pierwszym, za 12 milionów po drugim i za 15 milionów po trzecim. Umowa pomiędzy zawodnikiem a nowym klubem miałaby obowiązywać przez pięć sezonów.

Warunki kontraktu miałyby być podobne do tych, które posiada Gerard Deulofeu w Evertonie. Agent Halilovicia – Zoran Stojadinović poinformował w wywiadzie dla „La Graderia”, że operacja jest bardzo blisko sfinalizowania.

Tymczasem Sporting wciąż ma nadzieję, że uda mu się zatrzymać Halilovicia. Zawodnik był dla nich bowiem ważną postacią w tym sezonie, występując w 36 z 38 ligowych spotkań ( w tym w 24 w podstawowym składzie) i zdobywając w nich 3 bramki.

Chorwat jeszcze nie wyraził swoich preferencji, lecz jego agent skłania się ku Valencii, która ma ambitniejsze aspiracje. FC Barcelona również wierzy w umiejętności Halilovicia, ale wolałaby, żeby przed powrotem na Camp Nou pograł jeszcze w innym klubie z ligi hiszpańskiej.

Źródło: Sport.es

Lech Kursy

Brak spotkań

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2016/05/cadena-ser-barca-i-valencia-doszly-do-porozumienia-w-sprawie-halilovicia/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.