Carles Puyol nie wróci do Barçy w najbliższym czasie

Carles Puyol nie wróci do Barçy w najbliższym czasie

Carles Puyol w wywiadzie z ESPN przyznał, że nie zamierza w nabliższym czasie myśleć o powrocie do Barcelony.

„Teraz moim celem nie jest powrót do Barçy. Pracuję w zespole stworzonym przez Ivana De la Peñę (byłego piłkarza) i Ramóna Sostresa (agenta), gdzie doradzamy młodym zawodnikom, a także profesjonalistom”, powiedział Puyol, który jest przedstawicielem m.in. Marca Bartry.

„Jestem podekscytowany, ponieważ każdego dnia staramy się pomagać w ich długich karierach, a także pomagać im poprawiać się każdego dnia”, dodał były zawodnik.

„Mam nadzieję, że Barcelona wygra ligę. Zostało ostatnie spotkanie i wszyscy mamy nadzieję, że zobaczymy dobrą drużynę”, przyznał Puyol.

„Wygranie Ligi Mistrzów będzie bardzo trudne. To będzie bardzo wyrównany finał. Zobaczymy, co się wydarzy”, powiedział były zawodnik.

Zapytany o porównanie Ligi Mistrzów i Mistrzostw Świata, odpowiedział: „Trudno jest wybrać pomiędzy tymi rozgrywkami. Mistrzostwa Świata są zawsze wyjątkowe, ale ja jestem wielkim culé i moim marzeniem od dziecka było zdobycie Ligi Mistrzów z Barceloną. Na szczęście udało mi się zdobyć oba trofea i nie muszę wybierać.”

Na zakończenie został zapytany o to, kto jest dla niego aktualnie najlepszym środkowym obrońcą na świecie. „Piqué jest obecnie najlepszym obrońcą. Jest prawdziwym liderem. Gra bardzo dobrze w defensywie, ale także w ataku.”

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB