24.07.2022, g. 01:00
Mecz towarzyski
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
25dn.20godz.41min.
12.45 X3.25 22.85 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Carles Puyol nie wróci do Barçy w najbliższym czasie

Carles Puyol nie wróci do Barçy w najbliższym czasie

Carles Puyol w wywiadzie z ESPN przyznał, że nie zamierza w nabliższym czasie myśleć o powrocie do Barcelony.

„Teraz moim celem nie jest powrót do Barçy. Pracuję w zespole stworzonym przez Ivana De la Peñę (byłego piłkarza) i Ramóna Sostresa (agenta), gdzie doradzamy młodym zawodnikom, a także profesjonalistom”, powiedział Puyol, który jest przedstawicielem m.in. Marca Bartry.

„Jestem podekscytowany, ponieważ każdego dnia staramy się pomagać w ich długich karierach, a także pomagać im poprawiać się każdego dnia”, dodał były zawodnik.

„Mam nadzieję, że Barcelona wygra ligę. Zostało ostatnie spotkanie i wszyscy mamy nadzieję, że zobaczymy dobrą drużynę”, przyznał Puyol.

„Wygranie Ligi Mistrzów będzie bardzo trudne. To będzie bardzo wyrównany finał. Zobaczymy, co się wydarzy”, powiedział były zawodnik.

Zapytany o porównanie Ligi Mistrzów i Mistrzostw Świata, odpowiedział: „Trudno jest wybrać pomiędzy tymi rozgrywkami. Mistrzostwa Świata są zawsze wyjątkowe, ale ja jestem wielkim culé i moim marzeniem od dziecka było zdobycie Ligi Mistrzów z Barceloną. Na szczęście udało mi się zdobyć oba trofea i nie muszę wybierać.”

Na zakończenie został zapytany o to, kto jest dla niego aktualnie najlepszym środkowym obrońcą na świecie. „Piqué jest obecnie najlepszym obrońcą. Jest prawdziwym liderem. Gra bardzo dobrze w defensywie, ale także w ataku.”

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.