04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.16godz.8min.
13.75 X3.75 21.9 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Claudio Bravo nie zagra w meczu z Granadą

Claudio Bravo nie zagra w meczu z Granadą

Claudio Bravo wraz z resztą drużyny uda się do Granady, lecz nie dlatego, że będzie gotowy do gry w sobotnim meczu. Trener po prostu chce, żeby cała drużyna mogła cieszyć się z ewentualnego zdobycia tytułu.

Występ Claudio Bravo w meczu z Granadą jest całkowicie wykluczony. Chilijczyk nawet nie usiądzie na ławce rezerwowych. To Marc André Ter Stegen zajmie miejsce w bramce, a Jordi Masip będzie jego zmiennikiem.

Przypomnijmy, że Claudio Bravo doznał kontuzji mięśnia płaszczkowatego prawej nogi 30 kwietnia w meczu z Betisem. Klub nie podał dokładnej daty powrotu na boisko, lecz pierwsze informacje mówiły o 15 dniach przerwy.

Wydaje się jednak, że ta przerwa będzie dłuższa, a bramkarz otrzyma zielone światło tuż przed finałem Pucharu Króla. Nikt jednak nie oczekuje jego występu w tym meczu, ponieważ to ter Stegen występuje w rozgrywkach pucharowych. Oznacza to, że w najlepszym przypadku Bravo usiądzie w tym spotkaniu na ławce.

Jeśli nie stanie się nic nieprzewidzianego, to Claudio Bravo najprawdopodobniej nie wystąpi już w tym sezonie w barwach Barcelony. Zawodnik ma wrócić do gry podczas Copa América.

Źródło: Sport.es

mainXX:/2016/05/claudio-bravo-nie-zagra-w-meczu-z-granada/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.