Cuenca: Cieszę się wraz z moimi kolegami z Barçy, zasłużyli na tytuł

Cuenca: Cieszę się wraz z moimi kolegami z Barçy, zasłużyli na tytuł

Napastnik Granady, Isaac Cuenca, cieszy się z tego, co spotkało jego kolegów z FC Barcelony, którzy wczoraj zdobyli kolejny mistrzostwo Hiszpanii. Jest to 24. trofeum Blaugrany w tych rozgrywkach.

Po wyraźnej porażce Granady z Barçą (0:3), Cuenca stwierdził: „Cieszę się wraz z moimi byłymi kolegami. Oni grali najregularniej w tej odsłonie La Liga i dlatego zasłużyli na ten tytuł, nic więcej nie można powiedzieć”.

Oczywistą reakcją Barcelony była niezwykła euforia po zwycięstwie z Granadą i tym samym wygraniu ligi, więc Isaac nie mógł wtedy od razu pogratulować swoim byłym kolegom. „Nie miałem okazji pogratulować od razu po meczu. Chciałem podejść, ale wszyscy byli bardzo podekscytowani, więc uznałem że lepiej poczekać do końca celebracji”.

Jeśli chodzi o sytuację Granady, Isaac Cuenca jest zadowolony z tego, że udało się utrzymać w Primera División, chociaż już wcześniej było wiadomo, że tak będzie. „Dzisiaj świętujemy trochę spokojniej, z rodzinami. Tydzień temu świętowaliśmy utrzymanie, więc ta noc raczej będzie spokojna”.

Źródło: Sport.es

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB