Iniesta: Sevilla będzie dodatkowo zmotywowana

Iniesta: Sevilla będzie dodatkowo zmotywowana

Kapitan pierwszej drużyny – Andrés Iniesta wziął udział w konferencji prasowej przed finałem Pucharu Króla.

„Przystępujemy do spotkania w świetnej kondycji i będziemy chcieli zagrać z taką samą motywacją, jak zawsze. Czuję, że zespół jest bardzo podekscytowany faktem, ze może zdobyć jeszcze jeden puchar”, powiedział Iniesta.

„To sprawia, że rozpoczniemy mecz z dużą pewnością siebie i entuzjazmem, ponieważ teraz mamy szansę zakończyć sezon na wyższym poziomie”, przyznał pomocnik.

„Wiemy, że podczas spotkania będą takie momenty, kiedy będziemy cierpieć i nie wszystko będzie się układać tak, jak chcemy. Ale czujemy, że możemy ich pokonać, choć szanujemy swojego rywala”, stwierdził kapitan.

„Oni także już wygrali tytuł i teraz będą dodatkowo zmotywowani. Sądzę, że będą bardziej niebezpieczni niż normalnie. Wiemy, że to zespół, który może stworzyć wiele skomplikowanych sytuacji, ponieważ potrafią grać na różne sposoby. To będzie trudny finał”, powiedział zawodnik.

„Chcemy rozegrać kompletne spotkanie, ponieważ mamy zespół, który jest przyzwyczajony do gry w finałach. Chcemy wygrać jeszcze raz, aby historia tego klubu była jeszcze większa. Nigdy w najśmielszych marzeniach nie myślałem nawet o tym”, przyznał Iniesta.

Źródło: FCBarcelona.com

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB