Luis Enrique: Możemy kontrolować jedynie nasze spotkanie

Luis Enrique: Możemy kontrolować jedynie nasze spotkanie

Luis Enrique wziął udział w konferencji prasowej przed jutrzejszymi derbami z Espanyolem.

„Liczę na wspaniałą atmosferę i nasi fani wiedzą, że tego potrzebujemy. To będzie bardzo atrakcyjne spotkanie, biorąc pod uwagę, że to ostatni mecz na Camp Nou w tym sezonie”, stwierdził trener.

„Istnieje szansa, ze zostaniemy Mistrzami w niedzielę i tylko my mamy taką szansę”, przyznał Luis Enrique.

„Zobaczymy, jaka sytuacja będzie przed meczem z Granadą. Nie chcę mówić o czymś, czego nie wiem. Musimy skupić się na zdobyciu punktów jutro, by zachować szansę na walkę o Mistrzostwo”, dodał trener.

„Po każdym meczu dokonujemy szczegółowej analizy – kiedy wygrywamy i kiedy przegrywamy. Futbol to bardzo złożona gra, ale poprawiliśmy pewne rzeczy w ostatnich trzech spotkaniach. Piłka nożna jest kapryśna jak w meczu z Valencią. Tu wszystko dzieje się bardzo szybko”, powiedział Luis Enrique.

„Wiem, że Luis Suárez jest skoncentrowany na zdobyciu tytułów. Koncentracja na nagrodach indywidualnych nie pomoże drużynie i on nie popełni tego błędu”, stwierdził Asturyjczyk.

„To będzie spotkanie jak każde, z motywacją, jaka jest przed derbami, ale tak jak przed każdymi innymi”, przyznał Luis Enrique.

„To, że Real i Atlético są w finale Ligi Mistrzów może być dla nich bodźcem w lidze, a może wręcz przeciwnie. Zobaczymy”, powiedział trener.

„Jedyną rzeczą, którą możemy kontrolować, jest nasze spotkanie. Nie możemy koncentrować się na tym, co jest na zewnątrz”, dodał.

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB