Luis Enrique: Pokazaliśmy, że zasłużyliśmy na tytuł

Luis Enrique: Pokazaliśmy, że zasłużyliśmy na tytuł

Luis Enrique wziął udział w konferencji prasowej po zakończeniu meczu z Espanyolem.

„Myślę, że to był dobry mecz w naszym wykonaniu. Sądzę, że rozegraliśmy kompletne spotkanie zarówno w obronie jak i ataku. Nie pamiętam żadnej dobrej okazji naszego rywala. Do rozegrania pozostało nam tylko jedno spotkanie. Trzeba tam pojechać i wygrać ten mecz”, powiedział trener.

„Wystarczy spojrzeć na mecz Levante-Atlético, w którym po jednej stronie stanął zespół ze strefy spadkowej, a z drugiej finalista Ligi Mistrzów. W futbolu niczego nie można być pewnym. Postaramy się wygrać ligę i to wszystko”, przyznał Luis Enrique.

„Mecze na wyjeździe zawsze są trudne. Trzeba kontrolować wiele aspektów spotkania i nie zawsze można być wszystkiego pewnym. Fakt, że w walce o tytuł pozostały dwa zespoły, przybliża nas do tytułu. Przez kilka tygodni pokazaliśmy, że zasłużyliśmy na tytuł i mam nadzieję, że tak to się skończy”, dodał Asturyjczyk.

„Niektóre spotkania przegraliśmy niesprawiedliwie. Gdy drużyna wygrywa, musi się poprawić. Gdy przegrywa, musi postarać się jeszcze bardziej. Jesteśmy w najlepszej dyspozycji, by przystąpić do ostatniej kolejki”, powiedział trener.

„Jeśli my nie wygramy ligi, nie ważne kto ją wygra. Atlético rozgrywa niesamowity sezon. Ma wielki zespół i wielkiego trenera. Nie wygra ligi, ale wciąż ma szansę na zdobycie Ligi Mistrzów”, stwierdził Luis Enrique.

Źródło: AS.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB