Neymar: Jestem człowiekiem Barçy!

Neymar: Jestem człowiekiem Barçy!

Wczoraj na Camp Nou byliśmy świadkami prawdziwego spektaklu stworzonego z okazji zakończenia sezonu.

Całe wydarzenie zostało zorganizowane na cześć pierwszej drużyny piłki nożnej, lecz uczestniczyli w nim także przedstawiciele piłki ręcznej i hokeju na rolkach, kobiecej drużyny piłki nożnej oraz drużyn młodzieżowych, którzy także zakończyli rok z sukcesami.

Jedną z najważniejszych części uroczystości były wypowiedzi piłkarzy. Jednym z tych, którzy otrzymali największy aplauz był Neymar – strzelec drugiej bramki na Vicente Calderón. „Zaszczytem jest dzielenie  trofeów z tym zespołem i fanami. Jestem bardzo szczęśliwy. Jestem człowiekiem Barçy!”, powiedział Brazylijczyk.

Nie mogło również zabraknąć wypowiedzi kapitana pierwszej drużyny – Andrésa Iniesty. „To zaszczyt grać dla tego zespołu. Wygraliśmy dużo, ale chcemy wygrać jeszcze więcej i tworzyć historię”, powiedział pomocnik. Javier Mascherano natomiast dodał, że ma nadzieję, że „przyszły sezon będzie równie dobry jak ten. Było trudno, ale udało nam się dojść do końca.”

Dani Alves natomiast odniósł się do swojego numeru, który w minionym sezonie nosił na koszulce. „Wiedziałem, że ta cyfra oznacza poświęcenie i że będę bronić tych barw tak, jak powinny one być bronione”, powiedział.

Luis Enrique starał się natomiast usprawiedliwić zawodników, którzy nie mogli uczestniczyć w uroczystości z różnych powodów, a następnie skomentował miniony sezon. „Za nami długi sezon, który był trudny i wymagający. Lecz zakończyliśmy go w wielkim stylu” przyznał.

Źródło: FCBarcelona.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB