Nolito: Luis Enrique odegrał ważną rolę w mojej karierze

Nolito: Luis Enrique odegrał ważną rolę w mojej karierze

Manuel Agudo „Nolito” w wywiadzie dla oficjalnej strony LFP wypowiedział się na temat swoich najważniejszych momentów w karierze, w tym współpracy z Luisem Enrique.

„To był bardzo skomplikowany etap mojego życia. Mogłem zrobić krok do przodu lub do tyłu, a on okazał mi swoją miłość. Lecz gdy miał do powiedzenia coś złego, robił to. Luis Enrique bardzo mi pomógł. To trener, który odegrał ważną rolę w mojej karierze”, powiedział Nolito.

„Teraz mam wazny kontrakt z Celtą. Zawsze pojawiają się spekulacje na temat mojej przyszłości. Jeśli nie o Barcelonie, to mówi się o innej drużynie. Lecz wciąż jestem tutaj. Jestem zawodnikiem Celty. Każdy zespół, który mnie chce, musi najpierw negocjować z Celtą. Jeśli będę zainteresowany, odejdę. Jeśli nie, zostanę”, przyznał zawodnik.

„Zawsze marzyłem o wyjeździe na Mistrzostwa Europy – od czasu, gdy pierwszy raz zostałem powołany do reprezentacji. Wciąż o tym marzę, ale dopóki selekcjoner nie zaprezentuje ostatecznej listy, nie będę spokojny”, przyznał Nolito.

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB