21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
1dn.12godz.17min.
11.80 X3.80 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nowy kontrakt dla Munira w końcowej fazie

Nowy kontrakt dla Munira w końcowej fazie

Chociaż nazwisko Munir El Haddadi jest łączone z wieloma klubami z La Liga, Premier League oraz innych części Europy, to przyszłość napastnika jest na Camp Nou. 

20-letni napastnik, którego kontrakt obowiązuje do 2017 roku, jest bliski przedłużenia swojej umowy. Munir miałby przedłużyć kontrakt o kolejne pięć lat, chociaż czas trwania nowej umowy jest czymś, co nie zostało jeszcze ostatecznie zamknięte.

Jasną sprawą jest to, że FC Barcelona chce pozostania Munira i to na prośbę trenera Luisa Enrique. Negocjacje między katalońskim klubem a zawodnikiem rozpoczęły się już dwa miesiące temu, a obecnie są w końcowej fazie.

Trener jest przekonany, że Munir jest świadomy swojej roli w zespole i ją zaakceptował. Stał się on czwartym napastnikiem w drużynie, wygrywając rywalizację z Sandro Ramírezem, który rozpoczął bieg od tego samego punktu wyjścia.

Munir w tym sezonie strzelił osiem bramek i stał się piątym najlepszym strzelcem zespołu. Wyprzedzają go: Luis Suárez, Messi, Neymar oraz Rakitić. Młody napastnik, który brał udział w 24 meczach w tym sezonie, kontynuował swoją ewolucję i udało się mu przekonać kadrę trenerską do bycia pierwszym wyborem w kwestii zmiany kogoś z MSN.

Możliwe wypożyczenie

Na dzień dzisiejszy Munir pozostaje na Camp Nou w przyszłym sezonie. Jednak na prośbę zawodnika, klub może otworzyć mu drzwi w kierunku wypożyczenia do klubu, w którym będzie mógł rozwinąć swoje umiejętności.

Źródło: MundoDeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2016/05/nowy-kontrakt-dla-munira-w-koncowej-fazie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.