OFICJALNIE: Nowa umowa pomiędzy Barçą a Nike

OFICJALNIE: Nowa umowa pomiędzy Barçą a Nike

FC Barcelona i firma Nike odnowili swoją umowę sponsorską, która obowiązywała do 30 czerwca 2018 roku. 

Umowa długoterminowa jest czymś naturalnym w świecie piłki nożnej, opiera się ona na udanej współpracy. Szczegóły tego porozumienia będą ogłoszone na walnym zgromadzeniu klubu.

Pierwsza umowa pomiędzy FC Barceloną i Nike została podpisana w 1998 roku. Od tego czas współpraca doświadczyła dwóch wspaniałych dekad w piłce nożnej, które zostały okraszone trofeami – między innymi 4 Ligi Mistrzów, 10 La Liga, 4 Copa del Rey i 3 Klubowe Mistrzostwa Świata.

Josep Maria Bartomeu, prezydent FC Barcelony

„Dzięki tej nowej umowie z Nike, rozszerzyliśmy strategiczny sojusz dla klubu, jednocześnie wzmacniając naszą globalną pozycję, w parze z wiodącą globalną marką sportową”.

„Jesteśmy podekscytowani tym nowym porozumieniem i jesteśmy pewni, że będziemy mogli razem świętować nieustanne sukcesy”.

Trevor Edwards, prezydent marki Nike

„FC Barcelona jest jednym z największych klubów piłkarskich, inspirującym miliony kibiców na całym świecie, a my jesteśmy bardzo dumni, że możemy kontynuować naszą współpracę”.

„Nasza głęboka relacja z FC Barceloną rozszerza wiodącą pozycję w futbolu. Jesteśmy podekscytowani możliwością dalszego promowania na świecie najbardziej globalnego sportu”.

Źródło: FCBarcelona.cat

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB