Rakitić: Jeśli nie dziś, to w kolejnym meczu

Rakitić: Jeśli nie dziś, to w kolejnym meczu

Po zakończonym meczu derbowym z Espanyolem Ivan Rakitić nie kryje optymizmu. Wierzy, że ligę wygra Barcelona i pozostało jedynie rozegrać ostatni mecz w najlepszy sposób.

Według Chorwata najważniejszy jest dopiero zakończony mecz, który „rozegraliśmy od pierwszej do ostatniej minuty intensywnie, na poważnie i z wielkim pragnieniem zwycięstwa”.

Rakitić nie ma wątpliwości, że to Barcelona zdobędzie tytuł w ostatniej kolejce: „Jeśli nie dzisiaj, to w kolejnym meczu. Musimy wierzyć w siebie tak jak zawsze to robimy… albo prawie zawsze. Oczywiście były chwile zwątpienia, ale poprawiliśmy błędy i teraz zależymy tylko od siebie samych”, powiedział w wywiadzie dla Esport3.

Piłkarz zaznaczył, że „zespół chce zdobyć oba tytuły, o które jeszcze gramy. Zrobimy to, jeśli zagramy tak jak dzisiaj. Musimy grać jak zawsze, wierzę w moich kolegów”.

Rakitić pogratulował Granadzie tego, że zapewniła dziś sobie utrzymanie w lidze na kolejny sezon, ale podkreślił, że Barcelona w kolejnym meczu będzie mierzyła jedynie w zwycięstwo. „Oni jednak też będą chcieli dobrze pożegnać się ze swoimi kibicami w tym sezonie”, dodał.

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB