Rakitić: Pokazaliśmy, że jesteśmy najlepszą drużyną

Rakitić: Pokazaliśmy, że jesteśmy najlepszą drużyną

Pomocnik FC Barcelony, Ivan Rakitić, wypowiedział się przed mediami na temat spotkania z Granadą oraz zdobycia Mistrzostwa Hiszpanii. 

„Byliśmy pewni siebie. Wiedzieliśmy, że zależymy tylko od siebie, aby zdobyć tytuł i przeczucia były bardzo pozytywne. Koncentrowaliśmy się na grze, a Luis był tam, gdzie zawsze. On ma instynkt do strzelania goli. To on był rozwiązaniem tego spotkania”, powiedział Rakitić.

Chorwacki pomocnik dodał: „Zasłużyliśmy na tytuł. Wygraliśmy teraz pięć meczów z rzędu. To prawda, że ​​był moment wątpliwości i gry, która nie była zadowalająca, ale przeanalizowaliśmy to. Taki jest futbol”.

Na temat gorszego momentu w sezonie, powiedział: „Z czasem udało nam się poprawić rzeczy i odwrócić negatywne wibracje. Jesteśmy najlepszym zespołem. Mam tutaj kolegów, którzy spędzili dużo czasu na pracy, aby zespół ruszył do przodu”.

Na zakończenie dodał kilka słów na temat Sevilli, czyli swojej byłej drużyny: „Oni wygrają Ligę Europy, a my Copa del Rey. To jest to, czego chcę” oraz prywatnej imprezy „Będzie ona wielka”.

Źródło: Sport.es

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB