13.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Cadiz vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.13godz.32min.
14.33 X3.50 21.83 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Toni Cruz: Barça złożyła formalną ofertę

Toni Cruz: Barça złożyła formalną ofertę

Dyrektor sportowy UD Las Palmas, Toni Cruz, wypowiedział się na temat zainteresowania FC Barcelony urugwajskim obrońcą, Mauricio Lemosem. 

Klauzula wykupu Mauricio Lemosa z UD Las Palmas wynosi 30 milionów euro, a tyle FC Barcelona nie chce zapłacić. Dyrektor sportowy Toni Cruz potwierdził jednak, że kataloński klub złożył formalną ofertę.

„Barça złożyła formalną ofertę. Nie powiem tutaj o jej warunkach. Uważamy jednak, że to jest mało i nie mogliśmy jej zaakceptować. Poza tym, pomiędzy naszymi klubami stosunki są fantastyczne”, powiedział Toni Cruz.

Ponadto uważa on, że 30 milionów euro klauzuli jest punktem wyjścia: „Klauzula jest granicą. Nie mamy swojej określonej kwoty w głowie, ale jest on dla nas ważnym piłkarzem i uważamy, że jego wartość jeszcze wzrośnie”.

Dyrektor sportowy UD Las Palmas przyznał, że FC Barcelona najpierw rozmawiała z zawodnikiem, a nie z nimi: „Barça najpierw poszła do zawodnika, co nas trochę zdenerwowało, ale rozumiemy, że jest wiele osób zainteresowanych. Jesteśmy przekonani, że to był błąd, aby rozmawiać najpierw z zawodnikiem, ale jesteśmy w stanie to zrozumieć”.

Na zakończenie dodał: „Lamos jest urugwajskim piłkarzem. Ma 20 lat i jest środkowym obrońcą, którego sprowadziliśmy w zimie, ponieważ potrzebowaliśmy wzmocnień. Mieliśmy sporo kontuzjowanych i musieliśmy wypełnić luki. Nie grał zbyt wiele, ale przekonał nas do tego, żebyśmy wykupili go z Rubina Kazań. Ma kaluzulę 30 milionów euro”.

Źródło: AS.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Cadiz - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

13/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2016/05/toni-cruz-barca-zlozyla-formalna-oferte/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.