Trener Barçy B zostaje i planuje transfery

Trener Barçy B zostaje i planuje transfery

FC Barcelona B ma do rozegrania jeszcze jedno ligowe spotkanie przeciwko Xàtiva i zakończy sezon naznaczony sankcją FIFA i słabym początkiem. 

W styczniu obecnego roku, FC Barcelona rozpoczęła rewolucję w drużynie rezerw, która przyniosła lepsze wyniki w drugiej części sezonu. Kontynuacja projektu ma mieć miejsce w lecie.

Dyrektor sportowy oraz trener po ostatnim spotkaniu ligowym będą rozmawiać z zawodnikami, aby poznać ich plany na przyszłość. Celem jest stworzenie drużyny, która będzie w stanie w kolejnym sezonie wrócić do Segunda División.

Zmian kadrowych ma nie być dużo. Lista zawodników, którzy odejdą zostanie zaprezentowana w przyszłym tygodniu. Ponadto, Aleñá, Rafa Mujica i Lee z Juvenil A, którzy już grali kilka spotkań w rezerwach, zostaną na stałe włączeni do kadry.

Paik czeka na nową umowę i wtedy podejmie decyzję. Podobna sytuacja dotyczy: Cámary, Rosa, Roberta Costy, Sergio Juste oraz Ortoli.

Dodatkowo, zawodnicy wypożyczeni (Fali i Robert Gonçalves), którzy nie rozegrali ani jednego spotkania, zakończą swoją współpracę z FC Barceloną.

Trenerzy w szkółce

Wszyscy trenerzy od Pebenjamín do drużyny B pozostaną na swoich stanowiskach na przyszły sezon. FC Barcelona chce utrzymać kontynuację projektu dla dobra wszystkich młodych zawodników.

Źródło: MundoDeportivo.com / Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB