31.05.2024, g. 02:00
Copa Libertadores
River Plate vs Deportivo Táchira FC
Do meczu pozostało:
0dn.2godz.8min.
11.11 X11.00 217.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wstępna umowa pomiędzy Juventusem a Mascherano

Wstępna umowa pomiędzy Juventusem a Mascherano

Jak donosi kataloński Sport, Juventus i Javier Mascherano doszli do porozumienia w sprawie transferu Argentyńczyka.

Umowa miałaby obowiązywać przez trzy sezony, lecz tak naprawdę Juventus jeszcze nie kontaktował się z FC Barceloną. Najpierw włoski klub postanowił dojść do stuprocentowego porozumienia z zawodnikiem, żeby przedstawić Barçy już konkretną propozycję.

Juventus potwierdził, że kontaktował się z Javierem Mascherano, którego umowa z FC Barceloną wygasa w 2018 roku. Argentyńczyk jest skłonny do zmiany otoczenia, ponieważ potrzebuje nowej motywacji. Z Barçą zdobył już wszystko, a w nowym klubie miałby inne wyzwania. Poza tym w grę wchodzi także aspekt ekonomiczny – Juventus bowiem jest gotowy zaoferować mu lepszy kontrakt od obecnego.

Juventus to nie jedyny klub zainteresowany sprowadzeniem Javiera Mascherano. Zawodnika chętnie w swoich szeregach widziałby także Arsenal, Manchester United, Manchester City oraz Inter. Argentyńczyk otrzymał również ofertę z Chin, którą jednak odrzucił.

Pomimo różnych ofert, FC Barcelona nie ma zamiaru sprzedawać Javiera Mascherano w najbliższym czasie, ponieważ jest on uważany za kluczowy element w projekcie Luisa Enrique.

Źródło: Sport.es / MundoDeportivo.com

mainXX:/2016/05/wstepna-umowa-pomiedzy-juventusem-a-mascherano/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.