01.01.1970, g. 00:00
vs
Do meczu pozostało:
-19138dn.-5godz.-45min.
1 X 2 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zawodnicy po spotkaniu z Realem Betis

Zawodnicy po spotkaniu z Realem Betis

Sergio Busquets, Gerard Piqué i Ivan Rakitić spotkali się z mediami po wygranym 2-0 spotkaniu z Realem Betis. Poniżej prezentujemy Wam ich wypowiedzi. 

Sergio Busquets

„To był trudny mecz, bo boisko było suche i staraliśmy się kontrolować posiadanie. Musieliśmy znaleźć odpowiednie opcje i udało się nam. Zespół musi uczyć się poprzez takie spotkania”.

„Będziemy zawsze pamiętać Manela Vícha, jako legendę FC Barcelony”.

„Gdy wszystko działa pomiędzy trzema formacjami, to zawsze lepiej dla nas, bo to zawsze oznacza, że mamy większe szanse na trzy punkty. Musimy grać jako zespół zarówno w ataku, jak i obronie”.

Gerard Piqué

„Przeciwnicy grali bardzo dobrze w obronie i nieważne jak bardzo staraliśmy się grać szybko piłką, to sucha murawa nam to uniemożliwiała”.

„Kolejne dwa zespoły, z którymi będziemy grali, walczą o utrzymanie w La Liga, więc spotkania te będą trudne. Starcie z Espanyolem to dodatkowo derby, a wszyscy wiemy, jak trudną historię mamy z nimi. Musimy dać z siebie 100%”.

„Wykorzystaliśmy cały kredyt, jaki sobie uzbieraliśmy. Teraz możemy tylko wygrywać. Liga jest dużo bliżej nas, ale jest jeszcze wiele do zrobienia”.

Ivan Rakitić

„To było ciężko wywalczone zwycięstwo. Wierzyliśmy w nasz futbol i pozostaliśmy do końca cierpliwi”.

„Murawa nam nie pomagała, ale wykonaliśmy dobrą robotę na trudnym stadionie. Betis wywarł na nas dużą presję, wiele pracy włożyliśmy w ich pokonanie. Leo, przy golu, podniósł głowę i zobaczył mnie, a potem sprzyjało mi trochę szczęścia”.

„Jesteśmy liderami, a do końca pozostały nam jeszcze dwa spotkania. Chcemy wygrać wszystko co tylko można, ale zawsze pamiętając, że jesteśmy Barçą”.

Źródło: FCBarcelona.cat

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.