Rakitić: Bardzo się poprawiłem odkąd przeszedłem do Barçy

Rakitić: Bardzo się poprawiłem odkąd przeszedłem do Barçy

Ivan Rakitić udzielił wywiadu dla dziennika Marca w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy.

„Myślę, że bardzo się poprawiłem odkąd przeszedłem do Barçy. Przez te dwa lata osiągnąłem poziom profesjonalisty. Iniesta, Leo, Busi, Masche, wcześniej Xavi, to ludzie, którzy bardzo pomogli mi w rozwoju”, powiedział Rakitić.

„Nie jest ważne, ile przebiegnie Messi, ale czy zrobi to dobrze. Jeśli Messi przebiegnie 2 kilometry więcej, to nam to nie pomoże. Pomagają nam sytuacje, kiedy rozumie dobrze grę i wie, kiedy ma podbiec i co zrobić w danym momencie. Nasz styl mocno na nim bazuje”, przyznał Chorwat.

„Zdobycie siedmiu na dziewięć tytułów podczas dwóch sezonów jest czymś imponującym. Powinniśmy być bardzo dumni. Dwa tytuły zdobyte ostatnio sprawiają, że był to świetny sezon, który doda nam siły na następne rozgrywki, kiedy to naszym głównym celem będzie wygrana Ligi Mistrzów”, powiedział pomocnik.

„Zaskoczyło mnie to, że Halilović został pominięty w powołaniach do reprezentacji. To jednak jest decyzja trenera i musimy ją zaakceptować. Byłem bardzo zaskoczony, bo ostatnio dużo pracował, a jego sezon był fenomenalny. Teraz musi o tym jak najszybciej zapomnieć i rozpocząć przygotowania do nowego sezonu. On jeszcze da wiele radości reprezentacji Chorwacji”, stwierdził Rakitić.

Źródło: Sport.es / Marca.com

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB