01.06.2024, g. 01:30
MLS
New York City FC vs San Jose Earthquakes
Do meczu pozostało:
1dn.1godz.3min.
11.62 X4.20 25.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ter Stegen: Teraz jestem bardzo spokojny

Ter Stegen: Teraz jestem bardzo spokojny

Marc-André ter Stegen czuje, że obecnie przeżywa najważniejsze chwile w swojej karierze i intensywnie pracuje, by stanąć między słupkami reprezentacji Niemiec.

„Joachim Löw wie, na co mnie stać i dlatego jestem tutaj. Najważniejsze jest jednak to, że gram w Barçy, ponieważ to bardzo mi pomogło”, powiedział bramkarz.

„Tutaj i w Barçy czuję się naprawdę dobrze i to jest najważniejsze. Teraz jestem bardzo spokojny. Wiem, że Manuel Neuer jest podstawowym bramkarzem, ale dużo trenuję o każdego dnia staram się uczyć czegoś nowego, aby być gotowym, kiedy selekcjoner będzie kazał mi grać”, przyznał ter Stegen.

Reprezentant Niemiec przyznał również, że jest w stałym kontakcie z Marcem Bartrą. „Dużo rozmawiamy. Staram się mu wyjaśnić pewne rzeczy związane z Bundesligą, po tym jak podpisał kontrakt z Borussią”, powiedział.

Ter Stegen ocenił również pozytywnie remis wywalczony we wczorajszym meczu z Polską. „To trudny zespół, który zna nas bardzo dobrze. Od pierwszych minut było to dla nas trudne spotkanie. Zresztą wiedzieliśmy, że tak będzie po meczach eliminacyjnych do Euro. Remis jest jednak dla nas dobrym wynikiem, który pozwala nam na zachowanie pozycji lidera i szansy na awans do dalszej fazy turnieju”, przyznał zawodnik.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2016/06/ter-stegen-teraz-jestem-bardzo-spokojny/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.