01.06.2024, g. 01:30
MLS
New York City FC vs San Jose Earthquakes
Do meczu pozostało:
1dn.1godz.2min.
11.62 X4.20 25.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barça bliska sponsora na koszulkach

Barça bliska sponsora na koszulkach

Według Mundo Deportivo klub bliski jest podpisania umowy sponsorskiej na nadchodzący sezon.

Brak głównego sponsora zmusił Barçę do zaprezentowania i sprzedaży nowych koszulek bez sponsora. Mimo, że sytuacja może ulec zmianie w najbliższym czasie. Według Mundo Deportivo, Kataloński Klub jest w ostatniej fazie poszukiwania sponsora. Jest dwóch głównych kandydatów: Qatar Airways i wielka amerykańska firma.

Klub chce pozyskać sponsora przed rozpoczęciem sezonu. Pomimo obietnic wyborczych Josepa Marii Bartomeu, w których zapewnił, że jest porozumienie z Qatar Airways, oferta została odrzucona, kiedy Barça starała się pozyskać z niej jeszcze więcej korzyści. Od wtedy Barça pozostała bez głównego sponsora, ale nie oznacza to, że zakończyła współpracę z firmą z Kataru. W ostatnich miesiącach Barça negocjowała także z dwoma innymi firmami, jedna z nich jednak została wykluczona.

Teraz Barça może wybierać pomiędzy dwoma pozostałymi opcjami. Mimo, że Klub zadeklarował: „Barça może pozostać rok bez sponsora”, intencją jest znalezienia sponsora na koszulki. Ostateczna decyzja i umowa będzie ogłoszona w przyszłym tygodniu.

Źródło: Weloba.com

mainXX:/2016/07/barca-bliska-sponsora-na-koszulkach/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.