Barça bliska sponsora na koszulkach

Barça bliska sponsora na koszulkach

Według Mundo Deportivo klub bliski jest podpisania umowy sponsorskiej na nadchodzący sezon.

Brak głównego sponsora zmusił Barçę do zaprezentowania i sprzedaży nowych koszulek bez sponsora. Mimo, że sytuacja może ulec zmianie w najbliższym czasie. Według Mundo Deportivo, Kataloński Klub jest w ostatniej fazie poszukiwania sponsora. Jest dwóch głównych kandydatów: Qatar Airways i wielka amerykańska firma.

Klub chce pozyskać sponsora przed rozpoczęciem sezonu. Pomimo obietnic wyborczych Josepa Marii Bartomeu, w których zapewnił, że jest porozumienie z Qatar Airways, oferta została odrzucona, kiedy Barça starała się pozyskać z niej jeszcze więcej korzyści. Od wtedy Barça pozostała bez głównego sponsora, ale nie oznacza to, że zakończyła współpracę z firmą z Kataru. W ostatnich miesiącach Barça negocjowała także z dwoma innymi firmami, jedna z nich jednak została wykluczona.

Teraz Barça może wybierać pomiędzy dwoma pozostałymi opcjami. Mimo, że Klub zadeklarował: „Barça może pozostać rok bez sponsora”, intencją jest znalezienia sponsora na koszulki. Ostateczna decyzja i umowa będzie ogłoszona w przyszłym tygodniu.

Źródło: Weloba.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB