Sandro Ramírez w Máladze CF

Sandro Ramírez w Máladze CF

Sandro Ramírez jest nowym piłkarzem Málagi CF. Kanaryjczyk zakończył przygodę z FC Barceloną i rozpoczął nowy etap w andaluzyjskim klubie.

Sandro kształcił się w kolejnych zespołach FC Barcelony po tym, jak trafił tam z Las Palmas. W zeszłym sezonie przeszedł do pierwszej drużyny Blaugrany. Pod wodzą Luisa Enrique rozegrał łącznie 32 mecze i strzelił siedem bramek.

W zeszłym tygodniu, dyrektor sportowy Robert Fernández zapowiedział, że FC Barcelona ułatwi odejście zawodnikowi, by ten mógł się rozwijać. Ostatecznie napastnik wybrał Málagę jako swój docelowy klub i pożegnał się z Blaugraną.

Kanaryjczyk dostał się do młodszych kategorii FC Barcelony dzięki swojej waleczności i umiejętnościom strzeleckim. To wszystko pozwoliło mu również dojść w sezonie 2014/15 do pierwszej drużyny. Sandro zadebiutował na El Madrigal w meczu z Villarreal 31 sierpnia 2014 i to on strzelił jedynego w meczu gola.

W sezonie 2015/16 był już oficjalnym zawodnikiem drużyny Luisa Enrique i rozegrał tam 20 meczów, strzelając 3 bramki, wszystkie w Pucharze Króla. Kanaryjczyk raz na jakiś czas pojawiał się w drużynie podczas meczów, jednak momentem decydującym, który poniekąd zaważył na wszystkim, była kontuzja. Teraz Sandro rozpocznie nowy etap, w nowym klubie, żegnając się z Barceloną.

Źródło: FCBarcelona.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB