06.12.2022, g. 16:00
Mistrzostwa Świata Katar 2022
Maroko vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
2dn.4godz.58min.
17.00 X3.75 21.57 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

André Gomes: Jestem uprzywilejowany, bo mogę grać z Ronaldo i Messim

André Gomes: Jestem uprzywilejowany, bo mogę grać z Ronaldo i Messim

André Gomes, który będzie miał okazję zadebiutować w niedzielnym spotkaniu na San Mamés, został poproszony o ocenę swoich nowych kolegów z drużyny.

Andrés Iniesta: „Jest prawdziwym magikiem. Każdy, kto lubi futbol, lubi Iniestę. Jest fenomenalny, brakuje słów, żeby go opisać.”

Sergi Roberto: “Jest bardzo dobrym i szybkim zawodnikiem. Jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie i bardzo inteligentny pod względem taktycznym.”

Arda Turan: “Technicznie to bardzo dobry zawodnik. Jego gra podobała mi się już wcześniej, kiedy byliśmy rywalami. Jego gra podobała mi się już wcześniej, kiedy byliśmy rywalami.”

Ivan Rakitić: “Jest bardzo inteligentny. Ma dobrą technikę. Wszyscy mają ze sobą coś wspólnego, czyli technikę, jakość i inteligencję.”

Denis Suárez: “Kolejny młody zawodnik, który gra bardzo dobrze. Jest bardzo dobry pod względem technicznym.”

Rafinha: “Znałem już go z gry w Celcie, a teraz tutaj, w Barcelonie. To kolejny zawodnik z dobrą techniką i bardzo inteligentny.”

Leo Messi: “Nie jest łatwo go zatrzymać. Strzelał dużo bramek Valencii. Dobre jest jednak to, że teraz będę mógł cieszyć się wspólną grą, a nie tak jak to było do tej pory.”

Tridente: “Każdy z nich jest fenomenem. Pokazują, że są bardzo zaangażowani i zorganizowani. Nie mogę już się doczekać, aż spotkam ich wszystkich i będę mógł z nimi trenować i cieszyć się najlepszym możliwie futbolem.”

Luis Enrique: „Trener ma duży wkład w zasługi, ale także zawodnicy, którzy przez wiele lat grali razem. Każdy z nich bardzo dobrze zna te mechanizmy i mógłby grać z zamkniętymi oczami.”

FC Barcelona: „Ze wszystkich klubów, które mnie chciały, sądzę, że FC Barcelona jest najlepsza dla mnie ze względu na sposób gry, zawodników, których ma oraz referencje. Rozmawiałem z moją rodziną, ale przed tą rozmową już podjąłem decyzję.”

Cristiano Ronaldo: “Można powiedzieć, że w pewien sposób jestem uprzywilejowany, bo mogę grać z Cristiano w reprezentacji, a teraz z Messim w klubie. Od każdego z nich uczę się czegoś nowego, co jest bardzo ważne.”

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Espanyol Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.