15.06.2024, g. 01:30
WNBA
Minnesota Lynx blank vs Los Angeles Sparks
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.1min.
11.38 X0.00 22.75 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

André Gomes: Jestem uprzywilejowany, bo mogę grać z Ronaldo i Messim

André Gomes: Jestem uprzywilejowany, bo mogę grać z Ronaldo i Messim

André Gomes, który będzie miał okazję zadebiutować w niedzielnym spotkaniu na San Mamés, został poproszony o ocenę swoich nowych kolegów z drużyny.

Andrés Iniesta: „Jest prawdziwym magikiem. Każdy, kto lubi futbol, lubi Iniestę. Jest fenomenalny, brakuje słów, żeby go opisać.”

Sergi Roberto: “Jest bardzo dobrym i szybkim zawodnikiem. Jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie i bardzo inteligentny pod względem taktycznym.”

Arda Turan: “Technicznie to bardzo dobry zawodnik. Jego gra podobała mi się już wcześniej, kiedy byliśmy rywalami. Jego gra podobała mi się już wcześniej, kiedy byliśmy rywalami.”

Ivan Rakitić: “Jest bardzo inteligentny. Ma dobrą technikę. Wszyscy mają ze sobą coś wspólnego, czyli technikę, jakość i inteligencję.”

Denis Suárez: “Kolejny młody zawodnik, który gra bardzo dobrze. Jest bardzo dobry pod względem technicznym.”

Rafinha: “Znałem już go z gry w Celcie, a teraz tutaj, w Barcelonie. To kolejny zawodnik z dobrą techniką i bardzo inteligentny.”

Leo Messi: “Nie jest łatwo go zatrzymać. Strzelał dużo bramek Valencii. Dobre jest jednak to, że teraz będę mógł cieszyć się wspólną grą, a nie tak jak to było do tej pory.”

Tridente: “Każdy z nich jest fenomenem. Pokazują, że są bardzo zaangażowani i zorganizowani. Nie mogę już się doczekać, aż spotkam ich wszystkich i będę mógł z nimi trenować i cieszyć się najlepszym możliwie futbolem.”

Luis Enrique: „Trener ma duży wkład w zasługi, ale także zawodnicy, którzy przez wiele lat grali razem. Każdy z nich bardzo dobrze zna te mechanizmy i mógłby grać z zamkniętymi oczami.”

FC Barcelona: „Ze wszystkich klubów, które mnie chciały, sądzę, że FC Barcelona jest najlepsza dla mnie ze względu na sposób gry, zawodników, których ma oraz referencje. Rozmawiałem z moją rodziną, ale przed tą rozmową już podjąłem decyzję.”

Cristiano Ronaldo: “Można powiedzieć, że w pewien sposób jestem uprzywilejowany, bo mogę grać z Cristiano w reprezentacji, a teraz z Messim w klubie. Od każdego z nich uczę się czegoś nowego, co jest bardzo ważne.”

Źródło: Sport.es

mainXX:/2016/08/andre-gomes-jestem-uprzywilejowany-bo-moge-grac-z-ronaldo-i-messim/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.