04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
1dn.11godz.18min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Iniesta: Bez Messiego musimy wejść na wyższy poziom, żeby wygrywać

Iniesta: Bez Messiego musimy wejść na wyższy poziom, żeby wygrywać

Andrés Iniesta wczoraj wziął udział w prezentacji swojej książki. W trakcie tego wydarzenia odpowiedział na kilka pytań związanych z obecną sytuacją katalońskiego klubu.

Na początek został zapytany o mecz z Atlético. „Nie był to taki wynik, jakiego oczekiwaliśmy, ale stało się to, co się stało”, powiedział.

„Z naszej strony rozegraliśmy bardzo dokładne spotkanie i zasłużyliśmy na trzy punkty. Nie poddajemy się jednak. Mam nadzieję, że nasi kontuzjowani koledzy wrócą na boisko tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Musimy iść dalej po tej wzdłuż tej samej drogi”, dodał zawodnik.

„Wszyscy chcemy, żeby Messi był z nami, ponieważ drużyna z Leo jest o wiele silniejsza niż bez niego. Bez Messiego musimy wejść na wyższy poziom, żeby odnieść zwycięstwo i poprawić się. W końcu tytuły zdobywa cała drużyna. mamy jednak nadzieję, że wróci do pełni sił w jak najkrótszym czasie”, powiedział Iniesta.

„Mam nadzieję, że ten rok będzie równie udany, jak poprzednie i na koniec sezonu będziemy świętować zdobycie kolejnych tytułów”, przyznał pomocnik FC Barcelony.

Na zakończenie Iniesta wypowiedział się na temat przedłużenia kontraktu przez Busquetsa.”To dla nas bardzo ważny zawodnik, a z biegiem lat będzie odgrywał jeszcze większą rolę w tym klubie”, powiedział.

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2016/09/iniesta-bez-messiego-musimy-wejsc-na-wyzszy-poziom-zeby-wygrywac/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.