Paco Alcácer: Nigdy w historii nie było takiego zawodnika jak Messi

Paco Alcácer: Nigdy w historii nie było takiego zawodnika jak Messi

Napastnik FC Barcelony, Paco Alcácer w wywiadzie dla oficjalnej strony FC Barcelony opowiadał m.in. o swoich nowych kolegach w linii ataku.

„Nidy w historii nie było takiego zawodnika jak Leo Messi. Możliwość gry u jego boku, to prawdziwy przywilej”, powiedział Paco.

„To zaszczyt, że mogę dzielić szatnię z takim zawodnikiem jak Luisa Suárez, który jest najlepszym napastnikiem na świecie. Nie mogę się już doczekać gry u jego boku”, przyznał zawodnik.

„Neymar jest bardzo dobrym zawodnikiem. Jest jeszcze młody, więc przed nim jeszcze wiele występów”, stwierdził napastnik.

„Myślę, że mam instynkt napastnika. Będę dawał sto procent z siebie na każdym treningu i w każdym meczu. Jestem tutaj, by dać z siebie to, co najlepsze”, powiedział reprezentant Hiszpanii.

„Wszystko zawdzięczam Valencii, ponieważ tutaj dostałem szansę rozwoju. Ten klub uczynił mnie lepszym piłkarzem, a co najważniejsze – lepszym człowiekiem. To właśnie pomogło mi w dotarciu tutaj. Życzę im wszystkiego najlepszego”, przyznał Paco.

Źródło: FCBarcelona.cat

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB