29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.5godz.55min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rafinha: Oczekiwaniem w FC Barcelonie jest wygranie wszystkiego

Rafinha: Oczekiwaniem w FC Barcelonie jest wygranie wszystkiego

Brazylijski pomocnik wraca do zespołu po zdobyciu złotego medalu dla swojego kraju na Igrzyskach Olimpijskich w Rio.

Rafinha, pomocnik FC Barcelony ma rozpocząć swój trzeci sezon w pierwszym składzie. Rozpocznie go jako złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Rio. 23-letni zawodnik rozmawiał z Barça TV o przyszłości sezonu i jak się czuje na jego początku.

Rafinha, mimo długiej kontuzji i intensywnego lata, powiedział, że czuje się „bardzo dobrze i jest w 100% formie fizycznej”. „Był to trudny rok, pełen nauki, cierpliwości i doskonalenia dla mnie. Oddzieliłem pozytywne rzeczy od złych”.

Siła w głębi

„Mamy pełny skład, najsilniejszy odkąd znajduję się w Barçy, zdolny do wszelkich wyzwań”, powiedział tak nr 12. „Oczekiwaniem w Barcelonie jest wygrać każdy tytuł”.

Konkurencja

„Będzie więcej konkurencji i więcej rotacji w składzie. Będziemy wkładać wszelki wysiłek w szkolenie w celu uzyskania wielu minut podczas meczów”.

Liga

„Jesteśmy jednym z trzech faworytów jak zawsze, ale reszta drużyn uzupełniła się równie dobrze i liga będzie przyjemna do oglądania”.

Liga Mistrzów

„Mecze przeciwko Manchesterowi City są zawsze ekscytujące, wiemy również, że oddalony Celtic jest zawsze trudnym przeciwnikiem i że niemieckie zespoły są trudne do przełamania, ale my jesteśmy Barçą”.

Wyjątkowe złoto

Rafinha podczas wywiadu ani na moment nie puścił swojego cennego, złotego medalu dzięki wygranej w rzutach karnych przeciwko Niemcom. Sam powiedział: „Wygranie olimpijskiego złota jest wyjątkowe. Nigdy nie wyobrażałem sobie, śniłem o tym i dziękuję Bogu, osiągnąłem to”.

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2016/09/rafinha-oczekiwaniem-w-fc-barcelonie-jest-wygranie-wszystkiego/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.