21.06.2024, g. 02:00
Copa America 2021
Argentyna vs Kanada
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.2min.
11.28 X5.50 210.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sergi Roberto następny w kolejce do przedłużenia kontraktu

Sergi Roberto następny w kolejce do przedłużenia kontraktu

Zarząd FC Barcelony myśli o przedłużeniach kontraktów z kolejnymi zawodnikami. Dzięki swoim dobrym występom do tej listy dołączył Sergi Roberto.

Na początek Barça planuje poprawić umowy Ivana Rakiticia i Luisa Suáreza, którym obiecała podwyższenie zarobków, jeśli tylko wzrośnie ich wydajność. Kolejną ważną sprawą jest przedłużenie umowy z Leo Messim, gdyż jego obecna wygasa w 2018 roku. Klub planuje także przygotować nowy kontrakt dla te Stegena.

Ostatnio jednak dzięki dobrym występom, klub zaczął myśleć o przedłużeniu umowy z Sergim Roberto. 24-latek spełnił oczekiwania Barçy i godnie zastąpił Daniego Alvesa. Jego wszechstronność i ambicja sprawiły, że szybko wyprzedził Aleixa Vidala i Douglasa na drodze do występów w podstawowym składzie.

Obecny kontrakt Sergiego Roberto wygasa w 2019 roku i wciąż pozostaje jednym z najskromniejszych spośród wszystkich zawodników, grających w klubie. Klauzula wykupu zawodnika wprawdzie wzrosła ostatnio z 30 do 40 milionów euro, lecz ta kwota wciąż jest przystępna dla wielkich klubów takich jak United, City, Chelsea, PSG, Bayern czy Juventus.

Sergi Roberto wprawdzie nie zamierza odchodzić i klub o tym wie. FC Barcelona jednak pozostaje ostrożna i w związku z tym chciałaby nie tylko przedłużyć z nim kontrakt do 2021 roku, ale też zwiększyć jego zarobki i klauzulę wykupu.

Źródło: MundoDeportivo.comKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2016/09/sergi-roberto-nastepny-w-kolejce-do-przedluzenia-kontraktu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.