15.06.2024, g. 01:30
WNBA
Minnesota Lynx blank vs Los Angeles Sparks
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.21min.
11.38 X0.00 22.75 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gerard López: Chcemy znów wygrywać

Gerard López: Chcemy znów wygrywać

Barça B zagra dzisiaj z CF Gavà i ma zamiar ten mecz wygrać by zapomnieć o ostatniej porażce z Cornellą. Przed dzisiejszym meczem kilka słów dla Barça TV powiedział trener zespołu, Gerard López.

„Gavà na własnym stadionie nie miała jak do tej pory dobrych wyników, nie wygrała tam jeszcze. My natomiast, po ostatniej porażce z Cornellą, musimy zacząć znów wygrywać, znów znaleźć się na szczycie. Spotkanie to jednak wcale nie musi być proste i może przysporzyć nam kłopotów”, powiedział trener.

„Nieobecność Alfaro i Marca Cardony jest dość poważnym brakiem jeśli chodzi o linię ataku, jednak mam innych zawodników, też takich którzy czekają na swoją szansę i teraz będą mieli możliwość by zagrać”, dodał Gerard López.

Gumbau i Abeledo nowością na liście powołanych

Gerard López na dzisiejszy mecz powołał 18 następujących zawodników: Suárez, Varo, Palencia, Nili, Martínez, Tarín, Marlon, Moisés, Sarsanedas, Xemi, Fali, Carbonell, Perea, Aleñá, Gumbau, Abeledo, Mujica, Dani Romera. Z decyzji trenera nie zagrają Vilanova, Borja López i Kaptoum, natomiast Paik znajduje się na zgrupowaniu reprezentacji Korei Południowej. Z powodu kontuzji zagrać nie mogą Marc Cardona i Jesús Alfaro.

Źródło: FCBarcelona.es

mainXX:/2016/10/gerard-lopez-chcemy-znow-wygrywac/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.