24.02.2024, g. 16:15
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Getafe CF
Do meczu pozostało:
2dn.14godz.26min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Suárez: Mój pierwszy Złoty But jest cenniejszy

Suárez: Mój pierwszy Złoty But jest cenniejszy

Napastnik FC Barcelony w wywiadzie dla „World Soccer” wypowiedział się m.in. na temat Złotego Buta, Ardy Turana czy ter Stegena.

Zawodnik przyznał, że zdobycie Złotego Buta po raz drugi przyszło mu z większą łatwością. „Liverpool nie był zespołem, który walczył o tytuły. Poza tym futbol angielski jest bardzo twardy i konkurencyjny. Chyba muszę więc przyznać, że mój pierwszy Złoty But jest cenniejszy. Oczywiście, tutaj też nie jest łatwo, ale są inni zawodnicy Barcelony, którzy sprawiają, że to jest łatwiejsze”, powiedział Suárez.

Urugwajczyk podkreślił również rolę Ardy Turana w drużynie. „Trener może wystawiać go na różnych pozycjach. Rozumiem to, bo trudno jest wrócić na boisko po sześciu miesiącach przerwy. Trudno jest zrozumieć swojego trenera i swoich kolegów z drużyny. On miał wspaniały presezon i pomaga naszej drużynie”, przyznał.

Luis Suárez wypowiedział się również na temat krytyki, z którą ostatnio spotkał się ter Stegen. „To wielki bramkarz, ale również może popełniać błędy. Wiemy, że błędy, które popełnia bramkarz, wydają się poważniejsze. Powinniśmy dlaje go wspierać, bo ma jakość zarówno w swoich stopach, jak i dłoniach. Jest dobrym wzorem do naśladowania”, powiedział napastnik.

Źródło: Sport.es

mainXX:/2016/11/suarez-moj-pierwszy-zloty-but-jest-cenniejszy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.