18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage blank vs Besiktas
Do meczu pozostało:
2dn.11godz.35min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Xavi: Trenowanie Barcelony byłoby spełnieniem marzeń

Xavi: Trenowanie Barcelony byłoby spełnieniem marzeń

Xavi w wywiadzie z hiszpańską stają radiową Cadena COPE wypowiedział się na kilka tematów związanych z FC Barceloną.

Kontrakt Leo Messiego: „Mam kontakt z Messim i widzę, że jest szczęśliwy. Myślę, że jest zadowolony. Nie rozmawiałem z nim o odnowieniu kontraktu, ale on wie, że Barcelona jest najlepszym klubem na świecie dla niego i nie widzę go nigdzie indziej. Jeśli miałbym się założyć, to nie obstawiłbym, że Messi odejdzie do innego klubu.”

El Clásico: El Clásico to zupełnie odmienne spotkanie. Możesz mieć stratę 20 punktów do Realu, a i tak rozegrać wspaniały mecz. Nie sądzę, by pojedynek na Anoeta miał na to jakiś wpływ. Choć być może trochę większa presja leży po stronie Barcelony, bo traci sześć punktów do Realu.

Andrés Iniesta: Iniesta jest transcendentalną postacią dla Barcelony. Gdy w drużynie brakuje kontroli i równowagi, on ją zapewnia.

Gerard Piqué: Piqué ma zdolności przywódcze. On dostaje wszystko, co sobie założy. Dużo rozmawialiśmy na temat wspólnej przyszłości w Barcelonie – ja jako trener, a on jako prezydent. Trenowanie tej drużyny to byłoby spełnienie marzeń. Ten pomysł cały czas siedzi w mojej głowie.

Źródło: Sport.es

mainXX:/2016/12/xavi-trenowanie-barcelony-byloby-spelnieniem-marzen/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.