18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage blank vs Besiktas
Do meczu pozostało:
2dn.11godz.4min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

FC Barcelona – Deportivo Alaves. Transmisja meczu live stream online i na żywo w tv. Gdzie oglądać ZA DARMO?

FC Barcelona – Deportivo Alaves. Transmisja meczu live stream online i na żywo w tv. Gdzie oglądać ZA DARMO?

W sobotę 13 lutego FC Barcelona zagra u siebie z Deportivo Alaves. Początek meczu o godzinie 21:00. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 23. kolejki La Liga na Camp Nou. Mecz będzie transmitowany w telewizji jak i również będzie można skorzystać z transmisji live w internecie.

Live stream za darmo i transmisja online

FC Barcelona w cieszy się w lidze serią zwycięstw. Kibice Blaugrany mają nadzieję, że w najbliższym meczu uda się przedłużyć tę serię. „Duma Katalonii” 13 lutego podejmie u siebie Deportivo Alaves. Sobotnie spotkanie będzie można oglądać na żywo na kanałach udostępnionych przez polskie firmy bukmacherskie.

» Oglądaj mecz ZA DARMO w Fortuna TV

» Oglądaj mecz w Superbet TV

Zobacz: FC Barcelona – Deportivo Alaves transmisja online na żywo

FC Barcelona – Deportivo Alaves transmisja online w internecie

Mecz FC Barcelona z Deportivo Alaves będzie transmitowana na antenie Eleven Sports 1. W internecie również mamy możliwość oglądania wspomnianego spotkania. W tym celu powinniśmy skorzystać z oferty player.pl lub Canal+ Online. Player.pl za 15 zł/mies. oferuje nam dostęp do pakietu wszystkich kanałów Eleven Sports. Wybierając drugą z wymienionych platform, przez pierwszy miesiąc nie płacimy nic, oglądamy zupełnie za darmo. W kolejnych miesiącach opłata wynosi już 50 zł/mies. Korzystając z urządzeń z system android i iOS musimy pobrać ze Sklepu Play/App Store aplikację Player lub Canal+. Wspomniane platformy oferują nam możliwość oglądania w tym samym czasie na dwóch różnych urządzeniach z poziomu jednego konta.

» Oglądaj transmisję online w CANAL+ONLINE

» Oglądaj transmisję online w PLAYER.PL

fot. shutterstock.com/Vasyl Shulga

mainXX:/2021/02/fc-barcelona-deportivo-alaves-transmisja-meczu-live-stream-online-i-na-zywo-w-tv-gdzie-ogladac-za-darmo/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.