31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
15dn.16godz.29min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Strategie obstawiania piłki nożnej 10 dobrych programów na najpopularniejszy sport

Strategie obstawiania piłki nożnej 10 dobrych programów na najpopularniejszy sport

Większość recenzji zakładów koncentruje się na kilku strategiach mających na celu określenie, jak zarządzasz swoim kapitałem zakładowym. Niezależnie od tego, czy wspierasz zespół gości, czy zespół w domu, strategie obstawiania to świetny sposób, aby lepiej przemyśleć sposób obstawiania zakładów. Niezawodność platformy do gier jest głównym składnikiem udanego i skutecznego zakładu. Teraz jesteś gotowy, aby poznać najlepsze strategie dotyczące wydarzeń piłkarskich:

1. Strategia tygodnia pożegnania

Strategia tygodnia pożegnania opiera się na rozmytej tendencji, w której zespoły osiągają lepsze wyniki niż średnia po tygodniu pożegnania. Jest to niezwykle łatwa do wdrożenia strategia, ale jest też bardzo ograniczona. Chodzi o to, że stawiasz na drużynę w jej pierwszym meczu po tygodniu pożegnania. Dosłownie nic więcej.

2. Strategia odbicia

Teoria odbicia mówi, że zespoły poprawią swoje wyniki, jeśli po prostu dużo straciły lub przegrały niespodziewanie. Opiera się na założeniu, że takie porażki mogą faktycznie zmotywować zespół do lepszych wyników następnym razem, gdy zagrają. Wadą tej strategii jest to, że nie można mieć pewności, że zespół pozytywnie zareaguje na porażkę. Możliwe jest również, że stracą pewność siebie i popadną w zły stan. Dlatego nie zalecamy automatycznego wspierania drużyny tylko dlatego, że zawiodła w poprzedniej grze.

3. Stałe stawki

Jeśli strategie zakładów Martingale i Fibonacci wydają się nieco skomplikowane, spróbuj użyć stałego zakładu. Zawsze musisz zdeponować tę samą kwotę, bez względu na to, ile możesz wygrać lub stracić. Daje to większą szansę, aby nie przegapić najlepszego zakładu, ale oznacza również, że zmniejszają się również Twoje szanse na potencjalnie dużą wygraną.

4. Niskie stopy procentowe

Jest to interesująca strategia, która wymaga od gracza postawienia bardzo niskiego procentu swojego budżetu w zależności od kursów. Chociaż obstawianie tylko 1% lub 2% twojego budżetu może być śmieszne, ten konserwatywny schemat jest bardzo popularny wśród profesjonalnych graczy, ponieważ oznacza, że ​​zmniejsza ryzyko bankructwa. Wszyscy miłośnicy zakładów sportowych wiedzą, że od czasu do czasu przegrają. Jednak przy niskich stopach procentowych nawet najbardziej katastrofalna passa nie powstrzyma Cię przed osiąganiem zysków w dłuższej perspektywie.

5. Zakłady remisowe

Strategie zakładów piłkarskich, w przeciwieństwie do strategii zakładów na tenisa, mogą skupiać się na remisach. Pamiętaj, aby odrobić pracę domową w tym systemie. To jedna ze strategii zakładów piłkarskich, w których musisz szukać wzorców. Ten wzorzec powinien być regularnością, w której drużyna kończy grę remisem.

6. Azjatycka strategia handicapowa

To świetna strategia, jeśli chcesz postawić zakład na grę, której wynik jest jasny. Na przykład, jeśli Manchester City gra u siebie z Southampton, szanse na wygraną Southampton są minimalne. Możesz więc postawić pieniądze w Manchesterze City, co jest dość bezcelowe, ponieważ kursy są tak niewielkie, że prawdopodobnie prawie odzyskasz swój zakład, lub możesz postawić na Southampton, które może mieć wysokie kursy, ale zwycięstwo jest ładne mały. W tym miejscu do gry wkracza strategia zakładów z handicapem azjatyckim.

7. Podwójny handicap

Czasami drużyna może mieć obok nazwy dwa różne handicapy, na przykład Manchester City -2,0 i -2,5. Oznacza to po prostu, że bukmacher podzieli Twój zakład na dwie części dla dwóch różnych handicapów. Dlatego też, jeśli Manchester City wygra dwoma bramkami, otrzymasz zwrot tylko połowy swojego zakładu (połowa handicapu -2,0). Jeśli jednak Manchester City wygra 3 golami, wygrywasz cały zakład.

8. Wincast

Obstawiasz 2 różne wydarzenia podczas tego samego meczu; możesz przewidzieć ogólnego zwycięzcę meczu oraz osobę, o której myślisz, że strzeli gola w meczu. Teraz Twój zakład wygra tylko wtedy, gdy spełnią się oba prognozy.

9. Scorecast

Skorcast jest bardzo podobny do Wincast, ale rozwija koncepcję nieco dalej. Musisz wiedzieć trochę więcej; musisz nie tylko zgadywać, kto wygra, a kto zdobędzie bramkę, ale musisz także dokładnie przewidzieć faktyczny wynik meczu.

10. Zakłady na przegranych u siebie

Z reguły publiczność woli obstawiać faworytów. Bukmacherzy o tym wiedzą i odpowiednio ustalają swoje kursy i linie. Już poruszyliśmy tę koncepcję, gdy mówiliśmy o odwrotnej strategii. Chodzi o znalezienie wartości w grach, w których osoby z zewnątrz grają u siebie z popularnymi drużynami. Wielu amatorów stawia pieniądze na faworytów bez zastanowienia, a to często może sprawić, że gospodarze z zewnątrz będą atrakcyjną propozycją na zakłady.

Podsumowanie

Jeśli naprawdę chcesz odnieść sukces, nigdy nie przestawaj się uczyć i poszerzać swoją wiedzę. Nasz przewodnik po strategii zakładów na piłkę nożną zawiera dużo więcej informacji i wskazówek, które mogą Ci w tym pomóc. Wybierz najbardziej odpowiednią strategię, a sukces nie sprawi, że będziesz czekać!

mainXX:/2021/03/strategie-obstawiania-pilki-noznej-10-dobrych-programow-na-najpopularniejszy-sport/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.