31.05.2024, g. 02:00
Copa Libertadores
River Plate vs Deportivo Táchira FC
Do meczu pozostało:
0dn.5godz.15min.
11.11 X11.00 217.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Almeria – FC Barcelona: gdzie oglądać? Transmisja TV, Online, Za darmo (16.05.2024)

Almeria – FC Barcelona: gdzie oglądać? Transmisja TV, Online, Za darmo (16.05.2024)

W czwartek 16.05.2024 o 21:30 na stadionie Power Horse Stadium w Almerii, w ramach 36. kolejki La Liga, dojdzie do konfrontacji Almeria – FC Barcelona. Szczegóły dotyczące transmisji meczu, zarówno w telewizji, jak i online, czy możliwości oglądania spotkania bez ponoszenia opłat, przedstawiamy poniżej.

Almeria – FC Barcelona: gdzie oglądać?

Mecz Almeria – FC Barcelona będzie można śledzić na antenie Canal+Sport. Dostęp online zapewnią platformy takie jak Canal+online, Fortuna TV, Superbet TV, oraz STS TV.

Almeria – FC Barcelona: transmisja za darmo online

Transmisja Almeria – FC Barcelona za darmo będzie dostępna w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Dostęp do darmowego streamingu wymaga założenia konta oraz dokonania depozytu. Po spełnieniu tych warunków, dostępne są atrakcyjne bonusy powitalne:

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na start aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo .

Transmisję można oglądać na urządzeniach mobilnych i komputerach, co umożliwia dostęp do meczu niezależnie od miejsca pobytu, dzięki dostępnym aplikacjom na platformach Android i iOS oraz stronie internetowej.

Almeria – FC Barcelona: transmisja online (Canal+online)

Aby obejrzeć transmisję meczu Almeria – FC Barcelona oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Canal+”, który oferowany jest w promocyjnej cenie już za 39 złotych miesięcznie (promocyjna cena obowiązuje aż przez pierwsze trzy miesiące). Za dodatkową opłatą w wysokości 20 zł można też wykupić dostęp do kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Platforma Canal+online dostępna jest w formie strony internetowej oraz aplikacji, dzięki którym można oglądać transmisję nie tylko na komputerze, ale też na wielu innych urządzeniach takich jak smartfony i tablety (iOS, Android), telewizory smart tv i inne urządzenia. Z jednego konta klienta Canal+online w tym samym momencie mogą korzystać dwie osoby – można więc oglądać transmisje jednocześnie na dwóch urządzeniach.

fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com

mainXX:/2024/05/almeria-fc-barcelona-gdzie-ogladac-transmisja-tv-online-za-darmo-16-05-2024/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.