31.05.2024, g. 02:00
Copa Libertadores
River Plate vs Deportivo Táchira FC
Do meczu pozostało:
0dn.7godz.1min.
11.11 X11.00 217.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barcelona z kolejnym celem transferowym!

Barcelona z kolejnym celem transferowym!

Według dziennika „Sport” Barcelona celuje w transfer Nico Williamsa z Athleticu. Celem Xaviego jest posiadanie dwóch światowej klasy skrzydłowych, w postaci Lamine Yamala i Nico Williamsa. Transfer Nico Williamsa wpisywałby się w strategię klubu, która zakłada stawianie na młode talenty, które jednocześnie dają jakość już teraz. 

Barcelona – wieści transferowe z klubu

Według najnowszych doniesień, Barcelona jest zdecydowanie zainteresowana pozyskaniem młodego skrzydłowego Nico Williamsa z Athleticu Bilbao. Ten młody talent jest postrzegany jako kluczowy element strategii Xaviego, która zakłada inwestycję w młode talenty, które już teraz mogą wnieść wysoką jakość do drużyny.

Nico Williams jest jednym z najciekawszych młodych zawodników w hiszpańskiej lidze. Jego umiejętności i dynamika na skrzydłach przyciągają uwagę najlepszych klubów, w tym Barcelony. Władze klubu są przekonane, że Nico Williams doskonale uzupełniłby ich ofensywę i wniósł nową jakość do gry.

Strategia stawiana na młode talenty

Trener Barcelony, Xavi, jasno wytyczył więc kierunek rozwoju klubu, stawiając na budowę zespołu z młodych, utalentowanych graczy. Kluczowym elementem tej strategii jest pozyskanie do zespołu światowej klasy skrzydłowych, którzy wzmocnią ofensywny potencjał drużyny. Nico Williams wpisuje się w tę strategię, a władze klubu są przekonane, że jego pozyskanie byłoby świetnym wzmocnieniem zespołu.

 Xavi jasno określił, że wzmocnienie skrzydeł  jest jednym z priorytetów na najbliższe okno transferowe. Trenerwierzy, że posiadanie w składzie Lamine’a Yamala i Nico Williamsa zapewni Barcelonie dynamiczną i skuteczną grę na bokach boiska. Obaj zawodnicy reprezentują najwyższy poziom i mogą stać się istotnymi ogniwami w wizji gry Xaviego.

Cena Nico Williamsa wyniesie około 50 milionów euro.

mainXX:/2024/05/barcelona-z-kolejnym-celem-transferowym/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.