31.05.2024, g. 02:00
Copa Libertadores
River Plate vs Deportivo Táchira FC
Do meczu pozostało:
0dn.8godz.54min.
11.11 X11.00 217.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

FC Barcelona – Real Sociedad: gdzie oglądać? Transmisja TV, Online, Za darmo (13.05.2024)

FC Barcelona – Real Sociedad: gdzie oglądać? Transmisja TV, Online, Za darmo (13.05.2024)

W nadchodzący poniedziałek, 13 maja 2024 roku, o godzinie 21:00 na Estadio Olímpico w Barcelonie, rozegrany zostanie mecz 35. kolejki Hiszpańskiej La Liga między FC Barcelona a Real Sociedad. Przedstawiamy szczegóły dotyczące dostępnych transmisji tego wydarzenia, zarówno w telewizji, jak i online, w tym opcje bezpłatnego oglądania.

FC Barcelona – Real Sociedad: gdzie oglądać?

Mecz FC Barcelona – Real Sociedad na żywo będzie transmitowany przez Eleven Sports 1. Dostęp online do transmisji meczu zapewniają platformy WP Pilot, Canal+online, Polsat Box Go, Fortuna TV, STS TV, Superbet TV.

FC Barcelona – Real Sociedad: transmisja za darmo online

Transmisja FC Barcelona – Real Sociedad za darmo będzie dostępna w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby uzyskać dostęp do bezpłatnego streamu, konieczne jest założenie konta, zasilenie depozytu oraz aktywacja zakładu bukmacherskiego. Nowi użytkownicy mogą skorzystać z atrakcyjnych ofert startowych:

  • Fortuna TV » odbiór pakietu startowego 330 zł pozwala na bezpłatne śledzenie rozgrywki;
  • STS TV » korzystanie z pakietu powitalnego 760 zł umożliwia oglądanie bez opłat;
  • Superbet TV » zainwestuj 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

Możliwość oglądania meczu FC Barcelona – Real Sociedad na żywo dostępna jest zarówno poprzez strony internetowe, jak i aplikacje mobilne (Android, iOS) wspomnianych serwisów.

FC Barcelona – Real Sociedad: transmisja meczu online

Transmisję online z meczu można śledzić nie tylko na darmowych platformach, ale także na płatnych serwisach WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. Każda z tych platform oferuje różnorodne pakiety subskrypcji:

  • WP Pilot » dostęp do pakietu „Eleven” za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie rocznej) lub za 14,99 zł za miesiąc (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za dodatkowe 20 zł w ramach pakietu „Canal+” lub opcja “Wielka Piłka” za 54 zł miesięcznie;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” dostępny za 40 zł miesięcznie.

Transmisję z meczu można oglądać na różnorodnych urządzeniach, takich jak komputery, smartfony, tablety, a także telewizory smart TV.

mainXX:/2024/05/fc-barcelona-real-sociedad-gdzie-ogladac-transmisja-tv-online-za-darmo-13-05-2024/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.