01.06.2024, g. 01:30
MLS
New York City FC vs San Jose Earthquakes
Do meczu pozostało:
1dn.0godz.52min.
11.62 X4.20 25.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Girona – FC Barcelona: gdzie oglądać? Transmisja TV, Online, Za darmo (04.05.2024)

Girona – FC Barcelona: gdzie oglądać? Transmisja TV, Online, Za darmo (04.05.2024)

W sobotę, 04 maja 2024 roku o godzinie 18:30, odbędzie się emocjonujące spotkanie w ramach 34. kolejki hiszpańskiej La Liga, w którym zmierzą się ze sobą drużyny Girona i FC Barcelona. Mecz zostanie rozegrany na stadionie Municipal de Montilivi w Gironie. W niniejszym artykule przedstawiamy, gdzie można śledzić to starcie na żywo zarówno w telewizji, jak i w internecie.

Girona – FC Barcelona: gdzie oglądać?

Transmisja TV meczu Girona – FC Barcelona będzie dostępna na antenie Canal+Sport. Dla tych, którzy preferują oglądanie online, transmisja dostępna będzie na platformie Canal+online, oraz w bezpłatnych serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV.

Girona – FC Barcelona: transmisja za darmo online

Transmisja Girona – FC Barcelona bez opłat będzie dostępna w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Dostęp do meczu na tych platformach możliwy jest po założeniu konta i wykonaniu depozytu. Sprawdź też atrakcyjne bonusy powitalne oferowane przez te serwisy:

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na stat aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

Oglądanie meczu Girona – FC Barcelona jest możliwe na wielu urządzeniach za pośrednictwem serwisów Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV, które udostępniają swoje usługi zarówno na stronach internetowych, jak i w aplikacjach mobilnych dla systemów Android i iOS.

Girona – FC Barcelona: transmisja online (Canal+online)

Aby oglądać transmisję meczu Girona – FC Barcelona oferowaną przez Canal+online, konieczne jest wykupienie abonamentu „Canal+” dostępnego w cenie promocyjnej 39 złotych miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Opcjonalnie, za dodatkową opłatą 20 zł, dostępne są również kanały Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Platforma Canal+online zapewnia dostęp do transmisji ze spotkania Barcy na szerokiej gamie urządzeń, w tym smartfonach, tabletach, smart TV oraz innych urządzeniach jak Chromecast czy Apple TV. Poandto, możliwe jest też oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie.

fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com

mainXX:/2024/05/girona-fc-barcelona-gdzie-ogladac-transmisja-tv-online-za-darmo-04-05-2024/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.