Liga Mistrzów
AS Monaco vs FC Barcelona
3dn.8godz.54min.
14.20 X3.80 21.80 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Wielkie emocje i wymarzony debiut Olmo! Rayo Vallecano 1:2 FC Barcelona – skrót meczu (WIDEO)

Wczoraj (29.08) kibice mieli okazję obejrzeć kolejne dwa mecze 3. kolejki aktualnego sezonu La Ligi. W jednym z nich Rayo Vallecano podjęło na własnym terenie FC Barcelonę, a Robert Lewandowski spróbował podwyższyć swój dorobek bramkowy, do którego zapisał dotychczas trzy trafienia. Szansę na debiut w barwach Dumy Katalonii, dostał też Dani Olmo.

Początek meczu można uznać za sensacyjny. Choć pierwsza połowa generalnie nie przyniosła zbyt wiele sytuacji bramkowych, to w 9. minucie gospodarze znaleźli drogę do bramki przeciwnika, udowadniając, że potrafią postawić się wyżej notowanym rywalom. Piłkę od de Frutosa przyjmuje Unai Lopez, po czym wykorzystuje swoją okazję i po strzale z obrębu pola karnego, otwiera wynik spotkania. I w pierwszej połowie nic więcej już się nie wydarzyło – zakończyła się ona niespodziewanie wynikiem 1:0 dla Vallecano.

W drugiej części rywalizacji, w drużynie Barcelony nastąpiło jednak przebudzenie. Najpierw, w 60. minucie, piłkę w siatce umieścił Pedri. Po chwili wynik podwyższył nie kto inny jak Robert Lewandowski, jednak…sędzia dopatrzył się faulu w akcji poprzedzającej to trafienie, przez co na tabeli dalej widniał wynik remisowy.

W ustaleniu ostatecznego wyniku spotkania, Roberta wyręczył debiutant w ekipie Barcy – Dani Olmo. Hiszpan wykorzystał podanie. które sprezentował mu Lamine Yamal i sprawił, że to Katalończycy wyszli ostatecznie z tego meczu zwycięsko.

Barcelona po trzech kolejkach może cieszyć się zatem z kompletu punktów, natomiast Rayo notuje swoją pierwszą porażkę, nie dokładając nic do czteropunktowego dorobku. W swoich następnych spotkaniach Rayo zmierzy się z Espanyolem, a Barcelona podejmie Valladoid.

AS Monaco - FC Barcelona

19/09/2024 21:00

Villarreal CF - FC Barcelona

22/09/2024 18:30

mainXX:/2024/08/wielkie-emocje-i-wymarzony-debiut-olmo-rayo-vallecano-12-fc-barcelona-skrot-meczu-wideo/