31.05.2024, g. 02:00
Copa Libertadores
River Plate vs Deportivo Táchira FC
Do meczu pozostało:
0dn.3godz.53min.
11.11 X11.00 217.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kosmiczna oferta City – 116-milionowy kontrakt dla Ibry!

Fc Barcelona

Wydaje się, że Manchester City zrobi wszystko aby pozyskać utalentowanego Szweda. Proponuje mu 4-letni kontrakt, podczas którego zarobi 96 mln funtów (116 mln euro)!

Jeżeli transfer dojdzie do skutku, Ibrahimović będzie najlepiej opłacanym piłkarzem świata – wyprzedzi pod tym względem nawet takie gwiazdy jak Leo Messi czy Cristiano Ronaldo. Zarząd klubu z Manchesteru skontaktował się bezpośrednio z agentem Szweda, Mino Raiolą, aby przedstawić mu szczegóły oferty.

Jak donosi „The Sun”, Ibrahimović zarabia obecnie w Barcelonie 11 mln euro za sezon, ponad o połowę mniej niż mógłby zarobić w City – 29 mln. Władze Manchestery City chcą ściągnąć do siebie kolejną gwiazdę, mimo długiej listy utalentowanych napastników jakich mają do dyspozycji: Tevez, Adebayor, Santa Cruz i Bellamy.

„The Sun” cytuje źródło bliskie Ibrahimovicowi: „Manchester City pokazał jak bardzo pragnie u siebie Zlatana i, mimo że jest bardzo dobrze opłacany w Barcelonie, oferta City jest „z innej ligi”. Atrakcyjna jest także wizja dołączenia do klubu, który ma aspiracje do stania się najlepszym w Europie i na świecie. City musi szybko osiągnąć porozumienie z Barceloną, zanim będą mogli negocjować ze Zlatanem. Wszystko może się zdarzyć bardzo szybko.”

Według „The Sun” do operacji zakupu Ibry może zostać włączony Brazylijczyk Robinho, były zawodnik Realu Madryt.

Źródło: The Sun/Sport.es

mainXX:/2010/08/kosmiczna-oferta-city-116-milionowy-kontrakt-dla-ibry/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.