Cesc nie chce mówić o swojej przyszłości

Obrazek

Cesc Fábregas, który był dziś w Dżakarcie odmówił dziennikarzom wypowiedzi na temat swojej przyszłości. Czy ukrywa, że przejdzie do Barçy czy może nie chce nikomu robić nadziei na transfer?

Do stolicy Indonezji Cesc wybrał się aby promować markę ciastek. Przy tej okazji odpowiadał na pytania setek kibiców ubranych w koszulki Arsenalu, Barçy i reprezentacji Hiszpanii. Katalończyk nie chciał jednak komentować rzekomych postępów w sprawie jego transferu do FC Barcelony.

„Moim największym idolem jest Guardiola”, powiedział Fábregas, jednak unikał odpowiedzi na to najbardziej niewygodne dla niego pytanie i mówił jedynie wymijająco, że chce tylko powrócić do treningów, bez ujawniania żadnych szczegółów.

Fábregas przypomniał o swoich kolegach z Londynu i reprezentacji Hiszpanii, o których mówił jedynie w ciepłych słowach. Wypowiedział się, że „to zaszczyt grać z jednymi z najlepszych piłkarzy na świecie”. Natomiast zapytany o swoją pasję do piłi nożnej, powiedział, że „motywacja jest wewnątrz mnie, kocham futbol”.

Źródło: Sport.es/Mundo Deportivo


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB