Milla: Thiago potrzebuje pokory

Obrazek

Trener reprezentacji Hiszpanii U-21, Luis Milla, uważa, że Thiago Alcántara jest świetnym graczem, ale czeka go wciąż sporo pracy aby znaleźć się na tym samym poziomie co Xavi i Cesc.

Luis Milla odniósł się do jednego z najlepszych hiszpańskich piłkarzy tego pokolenia, mówiąc, że Thiago Alcántara ma dwa godne wzory do naśladowania: Xaviego Hernándeza i Ceska Fábregasa. Jednak aby grać na ich poziomie, młody piłkarz „potrzebuje pokory”.

W wywiadzie dla agencji EFE, Milla został poproszony o komentarz na temat Thiago. „Jest dla nas ważnym graczem. Jest młody i ma świetne warunki, ale nie może przestać pracować. Musi być ambitnym i wciąż się rozwijać. Trzeba codziennie zastanawiać się nad tym co można poprawić, musi być pokornym i nadal postępować tą samą drogą. A on ma talent i spełnia te warunki, a najważniejsze z tego jest to, że ma pokorę i odpowiednią mentalność”, powiedział.

Luis Milla dodał, że Thiago jest na dobrej drodze do stania się piłkarzem pokroju Xaviego czy Ceska, ale uważa, że „powinien nadal być pokorny i ambitny”.

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB