16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
1dn.10godz.9min.
12.20 X3.80 22.90 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rehabilitacja Puyola + wideo

Obrazek

Carles Puyol jest już coraz bliżej do zakończenia powrotu do zdrowia po operacji lewego kolana. Kapitan FC Barcelony pracuje teraz nad powrotem do sprawności mięśni, a już wkrótce będzie mógł powrócić do zajęć na boisku.

Powrót do zdrowia Puyola przebiega zgodnie z planem, a zawodnik ciężko pracuje aby być w pełni formy na rozpoczęcie nowego sezonu i zamiast odpoczywać, przechodzi intenswne sesje.

Puyol zbliża się do końca pierwszego etapu powrotu do zdrowia, który podzielony został na trzy tygodnie, a zadaniem, które zostało wyznaczone na pierwszy tydzień jest praca nad mięśniem kontuzjowanego kolana. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Puyol będzie mógł zacząć lekkie treningi pod koniec czerwca. Celem kapitana jest wyzdrowienie przed rozpoczęciem nowego sezonu.

Kontuzja od stycznia

Przez trzy miesiące Puyol był nękany problemami ze ścięgnem kolana, które zostały wykryte po meczu z Racingiem na Camp Nou 22 stycznia. Puyol mógł później zagrać tylko w ligowym meczu z Madrytem 15 kwietnia.

Od tego czasu Pep Guardiola korzystał z Puyola bardzo rzadko – zagrał w obu półfinałach Ligi Mistrzów, a w finale jedynie przez ostatnie trzy minuty. Pierwszego czerwca został zoperowany przez doktora Ramona Cugata, a kawałek chrząstki powodujący ból w kolanie został usunięty.

Źródło: FCBarcelona.cat

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/06/rehabilitacja-puyola-wideo/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.