03.03.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Athletic Bilbao vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.21godz.56min.
12.62 X3.50 22.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sánchez: Przechodzę do Barcelony

Obrazek

Alexis Sánchez jest coraz bliżej przejścia do FC Barcelony. Na piątkowym zgrupowaniu reprezentacji Chile, piłkarz oświadczył kolegom, że niedługo przechodzi do Barçy.

„Przechodzę do Barcelony”, tak w piątek miał powiedzieć Sánchez kolegom z reprezentacji podczas zgrupowania w Santiago. Sam agent zawodnika, Fernando Felicevich, przyznaje, że rozmowy z między Udinese a Barceloną są zaawansowane. Jak podaje strona internetowa Radia Cooperativa, zawodnik ma udać się do Barcelony już w poniedziałek.

Jak podaje lokalna prasa, trener reprezentaji Chile, Claudio Borghi pozwoli zawodnikowi opuścić nawet mecze towarzyskie reprezentacji w ramach przygotowań do Copa América, aby ten mógł odbyć testy medytczne i podpisać umowę z nowym klubem.

Chilijskie gazety także pisza już o transferze Sáncheza. El Mercurio napisał na okładce: „Alexis Sánchez udaje się do Barcelony aby podpisać z nią umowę, stanie się najdroższym chilijskim zawodnikiem w historii”.

La Tercera napisała natomiast, że „Barcelona zapłąci 54 miliony dolarów (37,7 milionów euro) za Sáncheza”. W środku możemy dowiedzieć się, że zawodnik podpisze umowę na cztery lata, a zarabiać będzie około 3 mln euro za sezon.

Źródło: El Mundo Deportivo

Lech Kursy

Brak spotkań

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/06/sanchez-przechodz-do-barcelony/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.