08.09.2023, g. 18:00
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Gruzja vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
163dn.8godz.28min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Transfer Maty najbardziej opłacalny?

Obrazek

Przez zaporowe ceny odejścia zawodników, którymi interesuje się Barcelona, należy znaleźć jakieś alternatywy. Ostatnio mówi się o zainteresowaniu klubu Juanem Matą, na którego stać Barçę.

Napastnik Valencii był już w przeszłości łaczony z przejściem do Barcelony. Jak informuje Sport, Mata jest najbardziej opłacalną opcją jeśli do skutku nie dojdzie transfer Sáncheza.

Nazwisko Juana Maty może przejść do podstawowych celów transferowych Pepa Guardioli jeśli zawodnik Udinese nie przejdzie do Barcelony. Mata, jeden z liderów reprezentacji Hiszpanii U-21 i Mistrz Świata z RPA, jest o wiele tańszą opcją niż pozyskanie chilijskiego zawodnika, a jego profil gry na skrzydle odpowiada umiejętnościom Sáncheza. Dodatkowo na jego korzyść działa znajomość kilku zawodników Barcelony z szatni reprezentacji Hiszpanii.

Zawodnik grajacy z numerem „10” w Valencii niedawno przedłużył swój kontrakt z klubem do 2014 roku, ponieważ, mimo występowania w podstawowym składzie i pełnienia ważnej funkcji w zespole – zarabiał jedną z najmniejszych kwot w całej drużynie.

W jego klauzuli odejścia niezmieniona pozostała kwota 60 milionów euro, jednak Valencia skłonna będzie wysłuchać ofert nie mniejszych niż 20 milionów euro. Zawodnik jednak obecnie pozostaje skupiony na Mistrzostwach Europy U-21, gdzie w Danii jego reprezentacja gra dziś ze Szwajcarią.

Willian, grający w Szachtarze Donieck, również jest w orbicie zainteresowań Barçy. Za 22-letniego Brazylijczyka klub może wyłożyć 5-10 milionów euro.

Źródło: TotalBarça.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/06/transfer-maty-najbardziej-opacalny/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.