31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
16dn.8godz.48min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Transfer Sáncheza pewny w 80%

Obrazek

Jak oświadczył Quique Pina, transfer Alexisa Sáncheza do FC Barcelony jest dopięty niemal na ostatni guzik. W ramach tego transferu do Udinese miałby powędrować Jeffren.

Quique Pina, który jest prezydentem Granady i reprezentantem Udinese w Hiszpanii, oświadczył, że negocjacje między Barceloną a włoskim klubem są już prawie zakończone. Sánchez od dłuższego czasu jest łączony z przejściem do Barcelony, a chociaż właściciel Udinese Giampaolo Pozzo twierdzi, że do sukcesu w negocjacjach jeszcze długa droga, Pina twierdzi, że 22-latek niedługo będzie mógł przejść do Barçy.

Mówiło się też o zainteresowaniu Manchesteru City Sánchezem, jednak jak powiedział Pina dla Cadena Cope: „W tej chwili najbliżej pozyskania zawodnika jest Barcelona, zostały jeszcze szczegóły i można powiedzieć, że negocjacje są już niemal zakończone. Transfer jest już uzgodniony w 80%, a nadal pracujemy nad pozostałymi 20%”.

„Transfer wyniesie około 45 mln euro, co odpowiada mniej więcej wartości zawodnika. Do tej kwoty dodane zostaną jeszcze zmienne i dodatkowy zawodnik”, dodał Pina.

Jednak podobno Barcelona ma zapłacić za zawodnika 28 mln euro plus 5 milionów zmiennych, a dodatkowo Jeffren ma dołączyć do Udinese jako część transakcji.

Sánchez obecnie przygotowuje się z reprezentacją Chile do turnieju Copa América, jednak trener reprezentacji, Claudio Borghi, pozwolił zawodnikowi opuścić zgrupowanie aby ten mógł spokojnie zakończyć przejście do Barcelony.

Źródło: Goal.com

mainXX:/2011/06/transfer-sancheza-pewny-w-80/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.