Villa: To nie plotki ani spekulacje. To kłamstwa

Obrazek

David Villa kategorycznie zaprzeczył pogłoskom jakoby miał odejść z FC Barcelony i wyznał, że jego pragnieniem jest zakończyć tutaj karierę piłkarską.

Napastnik Barçy i reprezentacji Hiszpanii nawet nie chce słyszeć o jakichkolwiek ofertach z angielskich klubów i powiedział, że chce zakończyć karierę w Barcelonie: „Nie jestem zaniepokojony tym wszystkim co się mówi, bo to nie plotki czy spekulacje, to kłamstwa. Mam nadzieję przejść na emeryturę w Barcelonie, a to będzie oznaczało, że dla mnie wszystko poszło dobrze”, powiedział.

Asturyjczyk podkreślił raz jeszcze pragnienie pozostania w Barcelonie do końca swojej kariery: „Chciałbym mieć możliwość zakończenia kariery w Barçy, mimo że mam dopiero 29 lat. To byłoby wspaniałe. Chcę zostać tutaj najdłużej jak to będzie możliwe”.

Zapytany o możliwość przejścia do klubu Ceska Fábregasa i Alexisa Sáncheza, Villa wyraził podziw dla ich umiejętności: „Są bardzo dobrymi zawodnikami indywidualnie i potrafią grać też świetnie zespołowo. Wnieśliby wiele jakości do zespołu”.

Nazwisko Juana Maty pojawiło się ostatnio w spekulacjach transferowych, a Villa powiedział, że chętnie znów dzieliłby szatnię z kolegą, z którym grał w Valencii: „To byłoby dla mnie jak sen. Nie tylko jak dla piłkarza, ale też w aspekcie osobistym. On jest dla mnie jak brat i mieć go znów przy sobie byłoby jak sen”.

Źródło: TotalBarça.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB